Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 72órás esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 72órás esemény utáni tablettát (rigesoft) még sikerült 24órán belül bevennem, akkor van esély rá hogy hatni fog?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért 72 órás tabletta, hogy 3 napon belül ha beveszed használ.. Így is fog használni! Nyugi.
2013. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minél előbb veszed be, annál előbb hat. Azért csinálj terhestesztet 2 hét múlva, mert az állításokkal ellentétben a tabletta sikeressége 60% körül mozog csupán.
2013. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, fog, az tuti! tapasztalat!
2013. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
minek terhességi teszt??? eddig nem volt panasz, ha időben vette be valaki és mindkét tablettát akkor amikor kellett? de szeretem az ilyen okoskodókat! azért sürgősségi, hogy megakadályozza a teherbeesést. szinte még a vérzés sem jött meg, majd akkor kapkodjon a kérdező tesztért, ha nem jön meg a vérzés, és utána a rendes mensi!!!
2013. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem kellene ijesztgetni a kérdezőt. több mint a 60 %, de mind1.
2013. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos saját tapasztalat, 24 órán belül bevettem a tablettát, és terhes maradtam. Az abortusz után mondta a nőgyógyász, hogy sajnos gyakori a sikertelenség.
2013. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az érdekes lehetett, mert ezek a gyógyszerek pont megszakítják a teherbeesést. 12 órát követően kell bevenni a másik szemet. soha nem hallottam olyanról, aki így esett teherbe!! környezetemben is sok ilyen előfordult (sajnos velem is), de mivel betartottam a szabályokat, rendesen pár nap után véreztem, majd menstruáltam. vagy későn vetted be, vagy nem tartottad be, hogy az első szem után a másikat 12 órával kell bevenni...
2013. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fogok vitatkozni, nekem ez a tapasztalatom, Neked meg más. Megijeszteni sem akarok senkit, de jó tudni, hogy ez nem olyan megbízható, mint a fogamzásgátló.
2013. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt akadályozza meg a 72 órás tabi,h a zigóta beágyazódjon. Viszont, ha ez már megtörtént, akkor késő, nem szedi le méhfalról már semmi az abortuszon kívül.
2013. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!