Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes avagy csak Escapelle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes avagy csak Escapelle?

Figyelt kérdés
Barátommal 17-én együtt voltunk.Sajnos becsuszott egy műhiba és elszakadt a gumi.Ez körülbelül 1:30 történt éjszaka...Mind a ketten rettenetesen idegesek voltunk...Én elmentem kimosni magam.Korán reggel már mentünk be a kórházba 72 órás tabi miatt. Escapelle gyógyszert kaptam azonnal be is vettem... Szédelegtem egy picit és álmos voltam.Délután miután hazaértünk aludtunk. Utoljára április 29-én jött meg és május 4-én múlt el... Ma reggel kicsit hányingerem volt, illetve fehérfolyás túros váladékot vettem észre.Véleményetek? Szerintetek terhes vagyok? Idétlen válaszokat nem akarok... Előre köszönöm a válaszokat.

2013. máj. 21. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

E hónap 17-én?

Ha igen, akkor még nem is érezhetnéd, ez csak a gyógyszer mellékhatása

2013. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen május 17-én. Szóval ez azt jelenti ,hogy hatott a gyógyszer?
2013. máj. 21. 20:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen azt jelenti hogy reagál rá a szervezeted.

Nagyon ritka ha nem hat az eseményutáni,de ez csak kb. 2-3 hét múlva derül ki

2013. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat. Megnyugodtam egy picit ,hogy reagált a szervezetem az eseményutáni tabira
2013. máj. 21. 20:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Hányszor fogod még kiírni a kérdésedet csak másképpen megfogalmazva? Normális választ adtam oda is, nem értem mi nem érthető.
2013. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem értem a felháborodásod okát.Én ezt a kérdést most elöször tettem fel.. és nem többször...
2013. máj. 21. 21:36
 7/12 A kérdező kommentje:
24-én megjött...:) ez azt jelenti hogy nem vagyok terhes?
2013. máj. 25. 22:13
 8/12 anonim válasza:
Valószínűleg igen. Örülök, hogy így alakult. Most én is ebben a cipőben járok, és várok :/
2013. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szoritok..:) Csak ne stresszelj...Én a gyógyszer után nagyon sokat stresszeltem...Féltem is hogy nem fog megjönni.Sok szerencsét kivánok.Majd ird meg hogy hogyan alakult:)
2013. máj. 29. 16:22
 10/12 anonim válasza:
Végül megjött, azt hittem az elején, hogy csak pecsételő lesz, de mez inkább menstruáció. Annyi, hogz kicsit gyengébb, mint a megszokott. Gondolom, ez azért van, mert még ciklus közepén járok. Az előző 1,5 hete múlt el. Most nem tudom, hogy honnan számoljam a ciklusomat. Ettől a mensestől?
2013. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!