Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle (esemény utáni)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle (esemény utáni) tablettáról tapasztalatok, illetve vélemények?

Figyelt kérdés

Gumiszakadásos, "nagy baleset" történt az utolsó menstruációmtól számított 11. napon (március 30.)

Kb. 10 órán belül bevettem a tablettát és még azon a héten pénteken újra megjött (április 5.), de csak 3 napig tartott.

Két x-epil tesztet csináltam már, április 18. és április 27. (negatívok,reggeli első vizeletből).

Most pedig gyenge mell- és alhasi fájdalmam van.

Azért van bennem félelem, mert eddig nagyon rendszertelenül jött meg és nincs viszonyítási alapom.



2013. máj. 3. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Álterhes vagy, mint a kutyák.
2013. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy terhes vagyok és Úristen, most mi lesz...:) Más emberek tapasztalataira vagyok kíváncsi. ;)
2013. máj. 3. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, napok kérdése és megjön, ezért fáj a hasad és a melled.
2013. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2013. máj. 3. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!