Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pár napja szedek még csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szedek még csak fogamzásgátlót (Corenelle) de már érzékelem a hüvelyszárazságot. Ez idővel még változhat, hozzászokik a szervezetem, vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Én pont emiatt hagytam abba... :-/

Évekig szedtem Meliane-t, semmi gondom nem volt. Aztán abba hagytam és 1.5 év múlva újra kezdtem a szedést. Jött a probléma. 5 hónapig szedtem és nem javult a dolog, szóval megint leálltam vele. :-/ Voltam dokinál is, de nem "maszek"-nál és kicsit sem érdekelte a problémám...

2013. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Költőnő? ***** válasza:
hüvelyszárazsááág???? Az törvényszerű? Én Mercilont szedek, de sosem volt ilyen mellékhatása.... Lehet, nem megfelelő a gyógyszer, de erről inkább a nőgyógyász tudna Veled érdemben infót cserélni. Különben van, h három-négyfélét is ki kell próbálni, míg az ember rátalál az "igazira". Nekem mondjuk szerencsém volt, egyikre sem reaált soha extrém módon aszervezetem, csak a műtétem után, de kábé egy év után ott is helyreálltak a dolgok.
2013. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Végigszedem az első levéllel, aztán meglátom történik-e valami változás. Ha nem, akkor megpróbálkozom másikkal.

Pedig nagyon reméltem, hogy ez a bogyó beválik, mert nagyon jó árban van. :/

2013. máj. 25. 14:22
 4/10 anonim válasza:
általában akinél az egyik gyógyszernél jelentkezik ez a mellék hatás annak a másik gyógyszernél is :S nekem is hüvelyszárazságom van én Sensonette fogamzásgátlót szedek... használjatok sikosítót :D
2013. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak érted ha már kifizetem a gyógyszert, ne kelljen már folyton síkosítót is vásárolni. :/

Még végigszedem ezt a levelet, aztán ha még mindig fennáll a probléma, megkérdezem az orvost mi legyen. Örülnék mondjuk ha egy gyógyszerváltással megoldódna.

2013. máj. 27. 00:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A sikosítók sincsenek olyan vészes árban. Mi mindig használunk hasonló okból kifolyólag. Vanak olcsóbb, 1000ft körüliek, de a legjobb sikosító edddig egy szines tubusos durex 2800ft körül van, de elég 3-4 hónapig minimum.

A másik megoldás, ha előtte a pasid megmozgatja rajtad a nyelvét:D elég nyál kerül oda, hogy ne kelljen sikositó:D

2013. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:)))

Még azért mindig bízom abban, hogy esetleg egy gyógyszerváltás megoldaná. Ha nem, akkor tényleg marad a síkosító.

2013. máj. 27. 21:48
 8/10 anonim válasza:
Nálam is jelentkezett sajnos, le is lett fújva akkor az aktus, nagyon kibuktam, elég rossz volt...de kis idő elteltével szerencsére minden beállt. Az első levél után a vérzés és a hüvelyszárazság megszűnt, és a megvonásos vérzés is időben lezajlott :) Már a második levélnél járok, remélem továbbra is jóban leszek a bogyókkal :D
2013. jún. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálam is változások álltak be szerencsére :D csak türelmesnek kellett lenni :) csak eleinte reagáltam így a gyógyszerre, most már minden rendben
2013. jún. 12. 17:52
 10/10 anonim válasza:
Én is éreztem az első hónapokban hüvelyszárazságot, most már nincs ezzel gond, sőt.... Viszont a gyógyszer miatt egyre fogékonyabb lettem a fertőzésekre ott lenn.......
2013. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!