Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló gyogyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló gyogyi segített a problémákat megoldani? Azokat kérdezem, akik több fogamzásgátlót kipróbáltak, de mindegyikkel problémái voltak, hogy mi az, ami végül bevált?

Figyelt kérdés

Most kezdem a 10. levél fogamzásgátlót. Ez a 3. féle, amit kipróbáltam.

Mindegyiknél uazok a mellékhatások voltak. A libidóm a nullával egyenlő, sosem kívánom a szexet. Igazán felizgatni sem tud a párom. Óriási pattanások jelennek meg az arcomon és olyan helyekre is jönnek, ahol sosem voltak. A melleim nagyon fájnak, különösen a levél utolsó hetében. A hasam is fájdogál. Hányinger is előfordul.

Az 1. gyogyinál a hányinger és a hasfájás az elmúlt, de minden más tünet megmaradt. A 2.-tól kezdve újra előjöttek és sokkal gyakrabban jelentkeztek. Azóta sokkal csúnyább pattanások jönnek ki. A vérzésem is csúszkál. Mindig szombaton jött meg délelőtt vagy kora délután, de a váltások óta egyre jobban kitolódik (átcsúszik vasárnapra vagy késő este jön meg szombaton). Nem is értem, miért nem tudja beállítani akár órára pontosan. Úgy tudom, képes ilyenre a gyogyi. Percre pontosan szedem és mégis össze-vissza jön meg. Mindebből a mellfájdalom a legzavaróbb. Annyira rossz állandó fájdalommal küzdeni. Általában csak nyomásra-rázkódásra fáj, de van amikor élesen szurkál, mintha kést forgatnának a mellemben.

Természetesen voltam dokinál, kettőnél is. Nem tudnak velem mit kezdeni, azt mondják, túl érzékeny vagyok.

Egyébként egyfázisú kombinált tabikat szedtem (lindynette 20, mercilon, yasminelle).

Volt vkinek esetleg hasonló tapasztalata? Sikerült megoldani?


2009. okt. 5. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nagyon sokáig küzdöttem hasonló tünetekkel, mint te, de már 2 éve a harmonet nevű f.gátlót szedem és semmi mellékhatás nem jelentkezik. De ez nem azt jelenti, hogy neked is beválna. Sajnos van olyan ember, akinek egyik fajta sem jó. Remélem megtalálod a neked megfelelőt.
2009. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tedd le, és használj valami nem hormonálist. Mondjuk kúpot.
2009. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már módszer kizárva, mivel egyik sem biztonságos. Gumi jöhetne csak szóba, de az meg már 2x kiszakadt, szal ma már arra sem bíznám magam.
2009. okt. 5. 11:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azelőtt voltak pattanások, hogy nem szedtem fogamzásgátlót, ill. a vérzésem is össze-vissza volt. Én Diane35-öt szedtem ez nagyon jó pattanásokra. De most váltottam Milligestre, ami alacsonyabb hormontartalmú és szintén nagyon jó bevált.

2009. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
más szóba sem jöhet ---> így megy a szex sem jön szóba mert nem kívánod ergó fölösleges a fogamzásgátló. próbáld ki a hüvelygyűrűt ha mindenáron hormonálisat akarsz de ha az sem jön be, akkor tényleg keress más módszert.
2009. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!