Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Júniusban fogom először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Júniusban fogom először elkezdeni a fogamzásgátló szedését, meddig szokott általában tartani a pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés
Július 28.-án megyünk nyaralni, ezért kérdezem!

2013. máj. 27. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinél hogy..nekem a szünetes hét 4. napján jön meg és tart 3 napig. Egyébként nekem az orvosom azt mondta, hogy a menstruációm 4. vagy 5. napján kezdjem szedni a bogyót, mert ha az elsőn(ahogy a betegtájékoztató írja), akkor nagyon durva lesz az első vérzés. (Ezt többektől hallottam korábban, és én kérdeztem rá az orvosnál.) Szóval javaslom te is kérdezz rá erre, nem tuom milyet fogsz szedni és hogy mindegyiknél lehet e így, mindenesetre én dienellet szedek és az orvosom mondta. Az első vérzéstől kezdve állandóan ez van, mint amit leírtam.
2013. máj. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ivilicious ***** válasza:
nekem az első fogamzásgátlómnál 2 hétig tartott, kétségbeestem, elmentem dokihoz, írt fel vmi kiegészítő ormon gyógyszert,amit 1 héti kellett szedni napi kettőt, két napig szedtem és elmúlt:) bár nekem az első fogamzásgátlóm nuvaring hüvelygyűrű volt
2013. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a pecsételő alatt a megvonásos vérzést érted? Az azért nem pecsételő de téyleg nem is oylan nagyon erős vérzés. Nekem pl gyógyszer mellett 5 napig tartott a megvonásos vérzés. viszont amióta nem szedem a menstruációm 3 napos csak. Talán picikét erösebb mint az az 5 nap volt, de nem számottevően. AZ sem midnegy hogy juniusban mikor kezded el. Mert ha közepén akkor még ne is fogsz végig érni a havi adagon.
2013. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én folyamatosan véreztem az első hónap alatt, utána a szünetben megjött rendesen, a második hónaptól már nem volt köztes vérzés :)

20L

2013. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!