Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki fogamzásgátlót szed annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fogamzásgátlót szed annak a gyógyszermentes egy hétben mikor jön meg a megvonásos vérzése?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az egyénfüggő.Tablettánál az a lényeg hogy megjöjjön lényegtelen hogy a szünet utolsó napján vagy az elsőn:)Nekem mostanság azon a napon jön meg rendszerint mikor már este a fehér tablettát kellesz bevennem és az orvos szerint még ez is rendben van,mikor ezt felhoztam mindig azt javasolták hogy nyugodjak meg csak akkor van baj ha tényleg nem volt... addig nem szabad semmi rosszra gondolni:)
2013. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapban dél körül vettem be akkor kb 3. napon, ha 2 óra körül vettem be akkor kb. 4. napon este 22-23 köröl vettem be, akkor kb 5.-6. napon....
2013. máj. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem baj,nem is erre irányult a kérdésem, pusztán csak érdekel,hogy kinek hányadik napon jelentkezik. De ez érdekes,ami második te írsz! Lehet,hogy összefüggésben van,hogy melyik napszakban veszed meg és mikor jön meg? Én este 7kor veszem be és a 7ik napon reggel jön meg!
2013. máj. 27. 09:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nyilván van összefüggés....

Gondolj bele, egy hét szüneted van, 3 hétig szeded a cuccot persze hogy más lesz az eredmény ha reggel 8-kor vagy este 8kor szeded be....

2013. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
kedd este 7kor kezdem, hétfőn este 7kor fejezem be ugye és csütörtök délután szokott jelentkezni. de volt már péntek is
2013. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerda este veszem be az utolsót (lefekvés előtt, kb. 10 körül), és vasárnap délelőtt jön meg.
2013. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Általában a 3.gyógyszermentes napon szokott .
2013. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is általában a 3. napon szokott.
2013. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ti mikor szeditek? melyik napszakban?
2013. máj. 28. 08:44
 10/11 anonim ***** válasza:

én pl. este :)

mert pl, ha suliban vagyok de. vagy du., az kicsit necces lenne.

2013. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!