Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van arra valami megoldás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra valami megoldás, hogy a férjem, ha gumival csináljuk nem érez szinte semmit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Így nagyon sokáig el is húzódik a végkifejlet, ami meg már nekem hosszú. S végül sokszor élvezhetetlen az egész, van hogy nem is megy el. Vettünk vékonyabb gumit, de az meg kicsi lett, mert lejött. Gyógyszer, spirál kizárva.

Ja meg szerinte én vagyok tág, ezért is rosszab gumival, mint anélkül. Császárral szültem amúgy.


2013. máj. 27. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Tágság: Kegel-gyakorlatok!

Védekezés: pesszárium.

2013. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem szűk a hüvelyem, mégis alig érez.
2013. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert gumiba nekem is volt hogy totál semmmit, de semmit sem éreztem. Ami még segiteni szokott kicsit, ha addig huzom ki, ameddig lehet, szinte teljesen, és úgy visssza. De nem függ szerintem a puni tágságtól, meg van hogy brutál jól érzem. Sokat segit még, MIELŐTT a gumit felrakjátok, BÖSÉGESEN benedvesiteni sikósitóval a makkot, de legjobb az egész farkat.
2013. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha császárral szültél, hogy lennél tág?

Én elég szűk vagyok, mégis ugyanez volt a gondunk.

A férjem is utálja a gumit. De nagyon. Régebben

használtuk, de nagyon nehezen ment el, és miután én már elmentem, valóban kellemetlen. Volt, hogy az aktus kellős közepén lelankadt, mert ugyanezt mondta, hogy nem érez semmit.

Volt előtte több pasim is, nem volt ilyen gond. Szerintem ő egyszerűen annyira mondogatja magának, hogy utálja az óvszert, hogy ez az eredmény.

Ha bekentük a farkát, mielőtt felhúzta a gumit, az nem volt jó, mert lecsúszott róla.

A 2. gyerek után tetettem fel spirált, azóta jobb.

Miért kizárt nálad?

2013. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy gyerekünk van eddig, s ha szeretnénk másikat, akkor nem jó ötlet a spirál. Majd csak utána.


Szerinte alapjáraton tág vagyok. Persze előző pasimmal ne volt gond.

2013. máj. 31. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!