Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz, hogy a fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a fogamzásgátlótól hajlamosak leszünk a hízásra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2013. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben
2013. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő, de igen, igaz. A betegtájákoztatóban is benne van a lehetséges mellékhatások között a(z) (el)hízás. De azért van a doki, hogy tisztességesen kivizsgáljon és a számodra legmegfelelőbb bogyót írja föl, ergo azt, amitől a legkevesebb mellékhatás jön ki. :)
2013. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem híztam el, csak ebből tudok kiindulni, tehát nyilván nem mindenkire áll ez a "mellékhatás". :)
2013. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem igaz! Én is azt gondoltam, hogy majd hízok(8 éve szedem), és az orvosom is mondta, hogy most már a mai gyógyszerekben olyan kevés a hormon, hogy nem hízik meg tőle az ember!A 8 év alatt kb. 2 kilót hiztam, de ez elég átlagos, szerintem csak mert néha "sokat" eszek.
2013. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Én azóta csak fogytam(nem a gyógyszer hatására), nem lett nagyobb a mellem, és talán csak annyi jótékony hatása volt, hogy szebb lett a bőröm, félévente egyszer jön ki rajta pattanás(bár előtte se volt túl gyakori).
2013. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Végre felfoghatnátok,hogy a vizsgálatok nem azért vannak, hogy eldöntse a doki, milyen tabit írjon fel,hanem hogy egyáltalán felírhat-e. Így csak tippmix, hogy az adott fajtától milyen mellékhatások jönnek ki. A vizsgálati eredmények alapján nem lehet megállapítani,hogy melyik a jó a páciensnek...A hízás meg azért van,mert étvágynövekedést is lehet és akkor többet zabálsz ergo meghízol. Ezért kell tablettát váltani, ha valami nem okés.
2013. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pl. egy grammot nem hízok/híztam. Harmonet-et szedek, és igaz, hogy odafigyelek mit/mennyit eszem, de naponta kijön a 2000 kcal, és mégis lassan inkább fogyogatok. Amióta szedem 62 kilóról 57.re sikerült lemennem, és 173 centi vagyok, szóval nem egy hű de kövér valaki voltam amúgy se.

Sokat mozgok, és ugyanúgy tudok szálkásodni, izmosodni mintha egyáltalán nem is szedném. A libidóm nekem inkább nőtt, nemhogy csökkent volna, és lehet, hogy nekem szerencsém van, de kb. semmit nem érzek abból, hogy szedem a bogyeszt.:)

Annyi változást tapasztalok, hogy a mellem mégha nem is nagyobb lett, de valahogy sokkal szebb, formásabb, mint előtte, és onnét nem fogytam, viszont mindenhonnét máshonnan igen, fenékből is. Azelőtt is volt már, hogy ennyi volt a súlyom, de akkor a mellemből hozzá nem maradt kb semmi.

Most amiket leírtam, talán azt hiszitek kamuzok, de nem, tényleg ez az igazság.:)

Ebből is láthatjátok, hogy emberfüggő a dolog.

Azt persze nem mondhatjuk, hogy hú de jót tesz egy ilyen mesterséges hormonkészítmény a szervezetnek, azonban meg lehet találni az olyat, amelyik a legkevésbé okoz gondot, és legjobban passzol hozzád, és nem leszel tőle egy hisztis, széthízott, mindent felzabáló, csökkent libidójú ösztrogénbomba.:D

2015. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!