Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több kritiriummal lévő huzos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több kritiriummal lévő huzos hejzetben vagyok, mennyire hatásos az escapelle esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
a barátommal ,25.-én voltunk együtt ,sajnos az a baleset történt,hogy kiszakadt a gumi,a közüsülés kb este10 óra körül történhetett ,hajnali 1 óra tájt elkezdtem görcsölni,de ahogy elaludtam elis mult,az aktus követöen rá 11órára vettembe escapelle esemény utáni tabletát,az a ciki az egészben,hogy 25történt az eset 26 pedig ovuláciom volt,ezt pedig onnét tudom hogy fojamatosan hömérözöm magam és tegnap ota fojamatosan höemelkedésemvan..szerintetek mi sülhet ki a dologbol? egyenlöre az escapella tablettának semilyen mellékhatását sem éreztem,még véreznisem véreztem,azt olvastam hogy ovulásiokor nagyobb az esély a teherbe maradásra,hogy az elötte lévő 3napban és azt utána lévő 3 napban nagyobb a kockázat?meg volt akinek a tabletta bevétele után is megmaradt a magzata...terhes lehetek?

2013. máj. 28. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Remélem nem leszel terhes ennyi ésszel
2013. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Egyelőre nem tudsz mást tenni mint várni. Ha kellő idő eltelik, csinálj tesztet.

Nem biztos hogy jelentkezik a gyógyszertől bármi mellékhatás, egyénenként változik.

2013. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"HeLYzetben","hÚzÓs"
2013. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"fojamatosan, hömérözöm, mult, höemelkedésemvan", stb.


Egy Kazinczy veszett el benned...

2013. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Haggyátok már, ne ítéljétek el. Lehet, hogy nem is magyar, csak itt él például. Ha pedig ennyire nem tud helyesen írni, az pedig az ő szégyene... :)

Egyébként az esemény utáni tabletta annál hatásosabb, minél hamarabb veszed be. Mivel te az aktus után 11 órával vetted be, így elég valószínű, hogy hatni fog. De mivel senki nem lát beléd és senki sem tudja megmondani pontosan, hogy mikor volt peteérésed, így nincs mit tenni. Várnod kell az aktus után minimum 14 napot és el kell végezned egy terhességi tesztet.

Mellesleg nem csak a ciklus közepén lehet teherbeesni, meg az a +- 3 nap, amit írtál. Bármikor teherbe lehet esni, tegyük fel spontán peteérés stb., stb...

2013. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a helyzet velem is, bevettem kb 8 órára az eseményutánit és terhes lettem. Szval így hogy termékeny időszakban voltál elég nagy rá az esély, h nem hatásos, attól függ mennyire vagy termékeny, egyénfüggő.
2013. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából itt azon áll a dolog, hogy vajon a tabletta bevétele előtt megtermékenyítette-e a hímivarsejt a petesejtet. Mert, ha igen, akkor azt a tabletta nem tudja "elmúlasztani". :)
2013. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
de nem az a lényege a gyógyszernek, hogy a beágyazódást megelőzi?például ha meg is termékenyítette esetleg, de utána a gyógyszertől vérezni kezd, nem lesz ott a méhnyálkahártya ahova be tudna ágyazódni így elhal az a sejthalmaz..nem így van?
2013. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A "hejzetben" szó után már nem is olvastam. Már itt leolvadt a biztosíték.
2013. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!