Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vélemények/tapasztalatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkosleányzó kérdése:

Vélemények/tapasztalatok a Velgyn fogamzásgátló tablettáról? Többi lent.

Figyelt kérdés
Pont ma írta fel nekem az orvos,még sose szedtem fogamzásgátlót. Olvastam itt olyanokat,hogy az orvos megmondta nekik,hogy mikor vegyék be az első szemet. Nekem ezt nem mondta el.. akkor mikor kell bevennem az első szemet? Teljesen mindegy? Olvastam olyat is,hogy előtte elmentek a háziorvoshoz vérvételre stb. Nekem ezt se mondták,mit tegyek? Ráadásul az érdekelne még nagyon,hogy ez a tabletta mikor hat? Tehát hanyadik szemnél kezd hatni?
2013. máj. 29. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem ezt a gyógyszert szedem (hanem gestomix-et) de általában a menstruációd első napján vagy az 5. napján kell elkezdeni szedni... minden fogamzásgátló azt írja h már 1 hét után véd... én meg mások is mindig megvárták vele az egy hónapot...várd meg vele te is... vérvételre engem se küldtek el :)
2013. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Én is ezt a fogamzásgátlót szedem! Holnap fogy el az első levél! Nekem volt vérvételem, de az nem kötelező! Én a menstruációm első napján vettem be és én is megvárom az egy hónapot, mert az a tuti :)
2013. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem sem mondott semmit az orvos, pedig nekem is 0 tapasztalatom volt e teren. Vervetelre sem kuldott. De szerintem a gyogyszernek nagyon ugyes, ertheto es egyszeru betegtajekoztatoja van, ha meg nem vetted meg, a neten is megtalalod :)
2013. jún. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja, es amugy a kerdesed nem nagyon fugg ossze az alatta leirtakkal. De hogy arra is valaszoljak, nekem szinte semmi mellekhatast nem produkalt, csak a cicijeim kezdtek el noni tole :D
2013. jún. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na,akkor még szerencse,hogy másik gyógyszer szedését fontolgatom,mert az én cicim ha megnő,az már nem lesz cicinek nevezhető :D ..
2013. jún. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!