Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok ki szed úgy fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ki szed úgy fogamzásgátlót, hogy nincs állandó partnere?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a barátommal és nem tudom van-e értelme tovább szedni.

2013. máj. 30. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én végigszedném a megkezdett levelet majd abbahagynám. Ha újra lesz kapcsolatom, akkor meg újra elkezdem, ha úgy gondolom. A szünet sose árt.
2013. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az attól függ... ha 1-2 hónapon belül kilátásban van újabb kapcsolat, vagy alkalmi együttlétre is nyitott vagy, akkor érdemes tovább szedni....

Én pl. szedem úgy, hogy nincs állandó partnerem.

2013. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

alkalmi kapcsolatra csakis gumi! ne legyetek hülyék... hiába fogamzásgátló tabletta, a nemi betegségektől az nem véd.


én is végigszedném azt az adagot, ami van, aztán szünet. ha meg jön egy kapcsolat, akkor először gumival, aztán ha komolyabbra fordul, már lehet váltani.

2013. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedd. Tudom, a mai gyógyszerek alacsony hormontartalmúak, de nem fog ártani a szervezetednek, ha egy kicsit tud normálisan működni. Aztán majd ha lesz újabb komoly kapcsolatod, akkor elkezded szedni újra, ennyi.
2013. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
# 3: Első vagyok, és természetesen alkalmi kapcsolatban a fog. gátló mellett gumi is volt! Viszont volt olyan partnerem, aki nem bírta a gumit (egyszerűen lelankadt tőle), ezért, mivel tudtam, hogy hosszú ideje nem volt más partnere, és közben volt kivizsgáláson is, ezért bevállaltam gumi nélkül - pár alkalom volt csak, aztán vége lett.
2013. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
bocs, 2. voltam.
2013. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én szedtem szingliként is. Csökkenti a fájdalmat,a vérzés mennyiségét, na meg percre pontosan jön meg.
2013. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
# 7: Igen, ez is szempont, nálam is. Tényleg csak jótékony hatásait tapasztalom. :)
2013. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

igen, nyilván ilyen esetekben tabletta+gumi. tökjó, hogy ti így csináljátok. de szerintem felelőtlenség csak tabizni és közben váltogatni a partnereket, hinni abban hogy mindenki egészséges.

az a baj, hogy nem ez a jellemző. de persze mint mindig, vannak kivételek és minden tiszteletem azoké, akik nem ugranak bele minden hülyeségbe csak úgy.


a gumiallergia meg annyira ritka, hogy... a lelankadás meg inkább lelki eredetű, szerintem. de okés, ha megvan a bizalom, akkor hajrá gumi nélkül :)


nem észt akarok osztani, mert nekem sincs sok :) hanem egy minimális gondolkodásra szeretném rábeszélni az embereket :)

2013. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

És még valami: nekem annakidején úgy írt fel fogamzásgátlót a nőgyógyászom, hogy nem volt partnerem. Egészségügyi okokból, ugyanis folyamatosan cisztásodtam: a meg nem repedt tüszők alakultak fájdalmas, savas cisztákká. Tünetei is voltak, főleg, amikor kifakadt.

Mivel a tabletta leállítja a peteérést, így a cisztásodás értelemszerűen megszűnt, olyannyira, hogy amikor később gyermeket akartam, akkor sem tért vissza: a több évi tablettaszedés karbantartotta és helyrehozta a hormonháztartásom!

2013. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!