Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kezdjem el szedni újra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjem el szedni újra?

Figyelt kérdés
2 hete vettem be egy esemény utáni tablettát. ma elmentem a nőgyógyászhoz, megkérdeztem, hogy ezután ha legközelebb megjön, szedhetek e fogamzásgátlót (ezelőtt is szedtem, egy hónapot hagytam ki)Azt mondta, hogy semmi akadálya, szedjem csak. De olyan könnyen vette, azért én is tudom, hogy egy esemény utáni tabletta nem játék. Beszedtem azt a csomó hormont, és most szedjek fogamzásgátlót? Szinte biztos voltam benne, hogy azt tanácsolja, hogy várjak még...de hát nem. na midnegy, Viszont ma meg is jött...nem merem bevenni a tablettát. Esetleg más nem járt még így? neki mit javasoltak? nem annyira bízok meg ebben a nőgyógyszban.

2013. máj. 30. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedheted a fogamzásgátlót, nincs akadálya.
2013. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Máskor inkább olyanhoz menj,akiben megbízol...
2013. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!