Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azt mondta az orvos a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta az orvos a fogamzásgátlót a menstruációm első napján kezdjem el szedni. A probléma az hogy elöbb jött meg és mivel újfajta ma már nem tudtam megvenni, és csak holnap fogom tudni beszerezni. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Ma még csak alig jött pár csepp, és nagy baj lenne ha csak holnap kezdeném el? Vagy most várnom kell még 1 hónapot és csak akkor kezdjem el?
2013. máj. 15. 19:14
 1/2 anonim válasza:
Én pont tegnap írattam ki gyógyszert. :) Nekem azt mondták,ha egy nap elfelejtem bevenni,akkor másnap bevehetek kettőt,az előző napi helyett,viszont ha több nap akkor már védekezni kell.(óvszer) Szerintem ha másnap beveszel kettőt abból nem lesz semmi baj. :)
2013. máj. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást :)
2013. máj. 17. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!