Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt akinek egy szem fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt akinek egy szem fogamzásgátló kihagyásától baj lett?

Figyelt kérdés
Csak olyan válaszokat várok akik voltak ilyen helyzet,hogy kifelejtettek egy tablettát,érdekelne,hogy lett-e baj belőle.
2013. jún. 2. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett belőle probléma, de ahány nő, annyi szervezet...
2013. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
én azóta boldog anyuka vagyok....
2013. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem többször volt már 5 éve mióta szedem, de eddig nem lett baj. Figyeltem hogy pótoljam, néha ilyenkor két levél között nem hagytam szünetet, és utána gumival védekeztünk.

Persze ezt kerülni kell, mert könnyen lehet baj, sok múlik a szerencsén is, épp mikor hagyod ki, melyik héten.. mennyit.. stb.


20/L

2013. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer fordult elő, de nem lett belőle gond.
2013. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%
A tesóm 9hetes terhes :D
2013. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval vagy ez vagy az :) Levél elején tartok és elfelejtettem bevenni (évek óta szedem nem volt ilyen soha) pont a 12ik órában pótoltam,de aznap együtt voltunk!
2013. jún. 2. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Lett azóta baba? :)Nagyon kíváncsi vagyok! :)
2013. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!