Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsúszott az óvszer. Mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsúszott az óvszer. Mennyi az esély?

Figyelt kérdés
Barátommal lefeküdtem (nem az első alkalommal) de lecsúszott az óvszer, ez az eset már másodjára történt meg.Az első alkalommal bennem is maradt, akkor nem volt semmi.Most is bennem maradt de az óvszer vége kint volt és miután kihúzta, azután élvezett el.Tehát csak azt szeretném mennyi esély van hogy terhes lehetek? Barátom szerint nem kéne aggódnom, de mégis sokat gondolkozok ezen. Csak értelmes és nem ledegradáló válaszokat szeretnék:-)
2013. jún. 3. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet pisild le és meg is tudod
2013. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
pénteken kell megjönnie, tehát még várok, de ha kevés esély van rá akkor is aggódok de mindig :/
2013. jún. 3. 22:02
 3/14 anonim ***** válasza:
ici-pici
2013. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Beléd élvezett vagy nem?
2013. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem!
2013. jún. 3. 22:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg no para! Persze soha ne mondd, h soha, de nagyon nagyon nagyon minimális az esély! Ne idegeskedj, mert az idegességtől is késhet a menstruációd és rögtön arra fogsz gondolni! Nyugi! :)
2013. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen én is így vagyok vele!:) De tényleg mindig aggódok még ha nem is kell. Nem tudom miért. Köszönöm szépen a választ:))
2013. jún. 3. 22:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért ennyivel nincs vége. Ha nem találjátok meg az okot, meg fog még párszor ismétlődni.


Variáció1: túl kicsi a szerszáma, túl nagy rá az óvszer

Variáció2: nem figyel oda, nem fogja oda a farka tövéhez, ahogy kellene, amikor kihúzza


"és miután kihúzta, azután élvezett el"


Hova? Mert ha közvetlenül a hüvelybemenetedre, az okozhat problémát.

2013. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem, tulajdonképpen a kezébe.
2013. jún. 4. 06:55
 10/14 A kérdező kommentje:
mondanatok tobben velenyt?csak meg szeretnek nyugodni:/
2013. jún. 4. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!