Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel ma voltunk együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andruwzz kérdése:

Barátnőmmel ma voltunk együtt és hát mért is ne kiszakadt az a kib. gumi és csak a végén vettem észre amikor már elmentem benne. Szerintetek mennyi az esély hogy teherbe esik?

Figyelt kérdés
Na tehát a menstruációja utáni első napon volt tehát 13án jött meg neki és 17én voltunk együtt, szerintetek mit csináljunk? Menjünk esemény utáni tabiért vagy ne? Légyszi értelmes válaszokat adjatok és ne lebaszást mert nem hülyeségből történt hanem egy "baleset" miatt. Az értelmes válaszokat előre is köszi! :/:)

#menstruáci után #kiszkadt óvszer
2013. jan. 17. 17:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

37,5%


esemény utáni tabletta kellene

2013. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen menjetek holnap kora reggel esemény utánit íratni. Szerintem itt nem a valószínűséget kell latolgatni. Ha nem akar terhes lenni, mindent meg kell tenni ellene.
2013. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
a ciklus 10-17 napján nem szabad védekezés nélkül szeretkezni,tehát akkor a leg nagyobb az esély,az 5. napon elég kicsi de azért van,szerintem kellene tabi
2013. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
100%
Vannak akik próbálkozás ellenére sem tudnak teherbe esni, van aki már az előváladéktól "bekapja a legyet". Nem lehet tudni, érdemes lenne mihamarabb dokihoz menni! :)
2013. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Irány a doki!!!
2013. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. a testvérem gyógytornásznal tanult az egyetemen és ezeket is tanulták és ő megnyugtatott de ti eléggé elbizonytalanítottatok:/ az a baj h nehezen tudnánk megoldani a tabit családi okok miatt:/ nekem meg ugye nem írják fel:/
2013. jan. 17. 17:18
 7/27 szántóvető ***** válasza:
71%
99%
2013. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Kevés rá az esély, de van! Ha mégis teherbe esik, az abortusz többe kerül, mint az esemény utáni. gondolj, arra, a bnőd nem biztos, h ogy ki akarja majd tenni magát egy ilyen műtétnek! Ha úgy dönt, a baba marad, akkor fel kell nevelnetek vagy ha lelépsz, gyerektartást kell fizetned minimum 18 évig. Én inkább megvenném a tablettát. Bár ti tudjátok, h mennyire lenne tragédia, ha baba lenne az esetből.
2013. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Kevéssel a vérzés után elvileg kicsi az esély. A "baleset" valószínűleg a nem megfelelő felhelyezés miatt következett be.
2013. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
de nem az hogy nem akarok elmenni csak nehéz lenne megoldani:/ az a baj:/ most itt nehéz lenne leírni miért:/ és ezért szerettem volna tudni h mások mit gondolnak:/
2013. jan. 17. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!