Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer szedése mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sweet clementine kérdése:

Gyógyszer szedése mellett menzesz 1 napja késik, csak barnás folyás van, terhességi teszt negatív: lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés

Mert nagyon nem szeretnék. Szóval az elmúlt hónapban a gyógyszer szedése különféle okokból elég rendszertelen volt: elfelejtettem, gyorsan bepótoltam másnap (ez többször előfordult), sőt az is lehet, hogy kettővel több szemet vettem be (nem részletezném, hogyan). A menzeszemnek tegnap este/ma reggel kellett volna megjönnie, de csak barna folyás, és ma reggel menstruációs görcsre hajazó fájdalmak érkeztek csak. A terhességi teszt negatív.

Adalék információ: mostanában nagyon keveset iszom; ez pl. véradásnál be tud zavarni, és végül is most is vérről beszélünk, szóval...

Ötlet? Nagyon hálás lennék érte, köszönöm!


2013. jún. 4. 16:44
 1/3 anonim válasza:
2db. terhességi teszt kell szerintem, mert lehet hogy rossz. Vagy egyszerüen csak késík.
2013. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha rendszertelenül szedted a tablettát, akkor igenis megvan az esélye, hogy terhes vagy. Ne haragudj meg, de aki ennyire rendszertelenül szedi a tablettát, annak nem is való... Mondjuk ez már a te dolgod. A lényeg, hogy az utolsó aktus után várnod kell MINIMUM! 10-14 napot, akkor tesztelhetsz leghamarabb, addig úgy is csak - lesz, ugyanis nem lesz elég a HCG szint a pisidben, hogy +-vá váljon a teszt. Mindenképpen tesztelgess 2-3 naponta, mert, ha valóban terhes vagy, tilos továbbszedned a gyógyszert.

Mellesleg... Ha barnázol és görcseid vannak, az jó jel. Lehet, hogy holnapra meg is jön! :)

2013. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget! Szerencsére a várva várt vendég az esti órákban megérkezett...

Igen, valóban nem nekem való a gyógyszer, nem is akartam szedni, csak egyéb egészségügyi okok miatt muszáj. :( De ez egy jó lecke volt, innentől percre pontosan fogom bevenni. :)

2013. jún. 5. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!