Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális hogy ennyire kevés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire kevés a menzesz a cypromix mellett?

Figyelt kérdés
Az első levelet fejeztem be, de az elején antibiotikumot szedtem a fülemre(doki szerint nem ha a foggátlóra), emellett klion kúpot, és tinidazolt(ami nem hat rá) szedtem..volt egy kisebb hibánk amikor abarátom gumi nélkül tette be(2szer, de nem ment el csak a gumival). most a 7napos szünet 6. napján jött meg a menzeszem, eddig nem szedtem cípromixet, de az első nap és ma is csak pár csepp barna volt a betétemen. ez normális? továbbá mikor Balatonon voltam már elkezdett fájni az alhasam. Írtam egy orvosnak is,de még nem írt, addig is szeretném ha valaki aki ezt szedi tudna írni. baj van vagy csak a tabletta?
2009. aug. 5. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A tabi mellet ha szedsz más gyógyszereket akkor a tabi hatását csökkenti. Nem volt jó dolog, hogy gumi nélkül voltatok együtt. Lehet, hogy terhes is lettél közben, mert az előválladékban is lehet sperma. Nem minden férfi érzi meg az előválladékot, hogy jön. Mindenképp csinálj egy teszet és kicsit megnyugodsz.De ha nem akkor menj vissza a dokihoz és mond el mi történt.
2009. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a teszt még korai, meg úgy tudom "menzesz" alatt nem lehet csinálni. de köszi a választ:)
2009. aug. 5. 13:06
 3/5 anonim válasza:
én cypromixet szedek, mondjuk már 1,5 éve úgyhogy nem emléxem túl jól milyen volt az első levél után, de az tény hogy elég kevés jön nekem is tőle... a terhességről meg annyit, hogy nekem aztmondta a doki h azzal a nappal ahogy elkezdem, hatni is fog, és nem kell gumi
2009. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is régóta Cypromixet szedek.

Az ezelőtti gyógyszernél hajszálpontosan jött meg a menzeszem, mikor váltottam a Cypromixre, a szünet utolsó-, vagy azutáni napjára tolódott a havim, és lényegesen kevesebb is lett.

Először én is ráncoltam a homlokom, főleg hogy az első bogyótól kezdve kiegészítő fogamzásgátlás nélkül éltem szexuális életet, de hittem a dokinak, mivel ő csak jobban ért hozzá :)

Semmi gond nincs a gyógyszerrel, nyugodj meg :)


Üdv.

2009. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi megnyugtattal:)a lyndinettel igy vtam en is, de nem birtam ezert szedem ezt es furcsa, foleg antibiotikum mellett.
2009. aug. 6. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!