Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék segítséget kérni, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék segítséget kérni, a helyzet a következő;?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 éve vagyunk együtt, már fél éve élünk szexuális életet. Eddig mindig csak óvszert használtunk.De újonnan kipróbáltuk a pharmatex hüvelytablettát, kétszer szeretkeztunk, de sajnos csak a második szeretkezés közepén jött az a gond, hogy engem is és barátomat is rettentően csípte.(az elsőnél megszakításos módszer volt) Azzonal vége volt az aktusnak, ő lefürdött, nekem ugye a biztos hatásért csak külsőleg lehetett áttörölni. Szerintetek mekkora esély van rá hogy teherbe estem?


18/L


2013. jún. 8. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem díszként rakják a tabletta mellé azt a hosszú papírt, amit el kéne olvasni.. Amúgy meg miért nem használsz akkor antibébit?
2013. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elolvastuk, mindent a leírás szerint tettünk! Egyikünk sem allergiás semmire.
2013. jún. 8. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Akkor meg keressetek fel egy nőgyógyászt! Ő megtudja mondani. Ezt a tablettát nődoki írta ki?
2013. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, ez volt az első dolgunk, de sajnos csak jövőhét péntekre kaptam időpontot. Nem, vény nélkül kapható, több tapasztaltabb ember ajánlotta, bár mostmár belátom, tévedés volt! Csak sajnos későn jöttünk rá!
2013. jún. 8. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
1# - Hát igen, ez hiba volt..:/Szerintem semmi komoly, csak a szervezeted ellenkezett! Nem mindenkinek egyforma a szervezete és valószínű neked pont olyanok mondták, h szuper a tabletta meg minden, akiknél éppen bevált. Én sose hittem ilyen vény nélküli antibébikben, ezért is mentem el orvoshoz. Vesz vért, és a vérednek megfelelő tablettát ír fel :)
2013. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, valamennyivel megkönnyebbültem! Köszönöm a segítséget!
2013. jún. 8. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Sok sikert!
2013. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!