Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszert válasszak az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

3 féle fogamzásgátló tablettát szedtem eddig, mindegyikkel volt bajom.. libidó csökkenés, fejfájás, pattanások, hasigörcsök stb. amik addig nem voltak jelen..gyakori hüvelyi fertőzésekről nem beszélve...


Leginkább olyan lehetőségek érdekelnek és inkább tapasztalatok, ahol a tabletta helyett más lehetőség áll rendelkezésre.. Olvastam a Pharmatex-ről... elég szimpatikusnak tünt.. valakinek valami vélemény róla?

hüvelygyűrű is egészen szimpatikus.. de ugye hormonokra hat és elképesztő, h milyen drága...


válaszokat előre is köszönöm! szépnapot!


2013. jún. 10. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

pharmatex: hát erről csak rosszat hallottam

esetleg pharmatex +gumi

2013. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi idős vagy...stb. spirál?
2013. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
23 leszek :) spirált inkább csak szülés után javasolják, ha jól hallottam nem?
2013. jún. 11. 00:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Óvszer!!!!
2013. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!