Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hormonális cuccokon -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hormonális cuccokon - gyógyszer, gyűrű, spirálon és gumin kívül még milyen megbízható fogamzásgátló módszerek vannak?

Figyelt kérdés
Nem szedhetek hormonokat, a barátomnak nem áll fel gumiban és még nem szültem.
2013. jún. 9. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Pesszárium. Patikában nem kapható, neten kell megrendelned.
2013. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Biztonságos? Semmilyen.


Amúgy ott a Pharmatex+megszakítás, ha minden hónapban imádkozni akarsz, hogy megjöjjön.

2013. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
utolsó, ez nem igaz! nekünk tökéletesen működik a pharmatex, mostmár elhagytuk a minden alkalmas használatot, és csak a termékeny napokon használjuk, vagy akkor egyáltalán nem szexelünk, sok más módon is ki lehet egymást elégiteni:) több, mint 2 éve, és semmi bajom!:)
2013. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

De miért állsz össze ilyen impotens, akaratgyenge fickóval, aki még a gumihasználatot se képes megtanulni?


Mert, akinek egyből nem megy, annak tanulni kell és lehet is az óvszerhasználatot.

2013. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ez a "nekem nem áll fel gumiban" csak hiszti. Nekem is volt pasim, aki ezzel jött. Fél évig bírtam, aztán csá. A mostani barátomnak mint a cövek, gumiban is :)) No problem.
2013. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem hiszti! Az én pasimnak se jó. Szorítja, meg minden.. egyszóval: ZAVARJA. Ahogy engem is zavarna pl. a pesszárium, amit bele kellene nyomnom magamba. Ja, és engem is zavar a gumi - nőként. Kiszáradok tőle..
2013. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

A pesszáriumot nem érzi egyik fél sem...

A gumi "szorítja" :DDDD kifogás

Én olyan lucskos vagyok felizgulva, hogy nincs az a gumi, ami kiszárítana :))) és kapható síkosító is

2013. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha szorítja, akkor rossz a méret.

Van gumi, ami engem is szárít, de más márkával ez is megszűnt.

Plusz igen, ott a síkosítós megoldás is.


Az én páromnak is voltak kezdetben problémái a használattal, DE lám!, képes volt megtanulni!


Persze hogy jobb gumi nélkül, de ha a kikaparás vagy az esetleges trombózis a tét, akkor mégiscsak mellette voksolok.

2013. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Pesszárium vagy esetleg FemCap, bár egyik sem kapható Magyarországon, csak a netről tudod megrendelni vagy külföldről tudod beszerezni.
2013. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na jó, azt hozzá kell tennem, h mondta h hajlandó megtanulni bánni vele(mármint a gumival), de én meg előtte tablettáztam, és hozzászoktam a natúrszexhez:D ma már nem is menne másképp... de mivel működik igy, ezért nincs is szükség a gumira.
2013. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!