Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gyógyszert szedjek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyógyszert szedjek, ami a legbiztonságosabb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egyéntől is függ, de az orvosok nem nagyon törődnek vele, csak felírják(nekem ez a tapasztalatom)....

Régebben szedtem gyógyszert, de felhíztam tőle 10kilót,sikerült leadnom, elkezdtem szedni másikat,de attól meg kijött rajtam egy csomó pattanás és őszintén szólva már nem merek gyógyszert szedni, de valami védekezési módszer muszáj lenne, ami biztonságos és nincsenek ilyen mellékhatásai(az óvszer nem jöhet szóba....több okból is)

Aki ilyen helyzetben van, tud vmit ajánlani????



2013. jún. 14. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orvosok sem tudják megállapítani, hogy neked milyen gyógyszer lesz a jó. Bármilyen hihetetlen, az semmilyen vizsgálatból nem derül ki. Annyit tud megállapítani, hogy egyáltalán szedhetsz-e bármilyet vagy sem.

Onnantól kezdve meg lutri.

Ha 2 nem vált be, jó eséllyel a többi sem fog. Kísérletezgethetsz még, ha akarsz, de lehet célszerűbb lenne másfajta fogamzásgátlási módszert választani.

2013. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki a hüvelygyűrűt. szinte semmi mellékhatás nem volt (nálam) :)
2013. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan orvoshoz menj, aki foglalkozik veled, ez később még fontosabb lesz.
2013. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A hüvelygűrűt hogy alkalmazzák?

Lehet, hogy ez hülye kérdés, de az nem csak annál lehet alkalmazni, aki szült is már..????

Meg,amúgy azt nekem kell felhelyezni, azt nem lehet elrontani? Szóval ez biztonságos?

Amúgy az mennyire biztos, hogy akkor a többi gyógyszer sem fog beválni?

2013. jún. 14. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!