Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló mellett nektek is nagyon nagyon kevés a menstruációtok? Akár elég több óráig is egy tisztasági betét? ( első napon vagyok. ) 18/L

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
ez az egyik hatása... igen, az volt amig szedtem..
2013. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha most kezdted el szedni, teljesen normális, nekem is leállította. Most a vérzéseim ugyanolyan erősek, mint korábban voltak.
2013. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már a második levélt szedtem be, csak most volt egy fertőzésem,így nem használok tampont,lehet azért tűnik fel,hogy ilyen kis mennyiség az előző hónapihoz képest :)
2013. jún. 14. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak egy szimpla tisztasági betétet tennék be az első napon, akkor 1 órán belül átáznék, igaz az nem is erre való. Rendes intimbetétet első napokban 2-3 óránként cserélek, de inkább tamponozok, azt 2 óránként.

Nekem lerövidítette a havimat 7 nap helyett 5 lett, az első 2 nap erősebb, utána jön 3 gyenge nap.

2013. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem amikor nem szedtem a fogamzásgátlót,akkor volt ilyen a feloszlás,mint most neked. (előttem szóló)
2013. jún. 14. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
sőt, nekem még utána is kevés.. már 2 éve h nem szedem, és 2-3 napig tart:D
2013. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!