Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik tablettát válasszam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tablettát válasszam? Szed valaki MedimiX-et? Mik a tapasztalataitok? L/16

Figyelt kérdés

Lassacskán aktuális lenne valamiféle fogamzásgátlási módszer. Barárommal 1 éve már együtt vagyunk, és egyre közeledik az idő... :)

Tablettát szeretnék szedni.

-Olvastam a MedimiX- ről. Szed valaki ilyet? Mit a tapasztalatok róla?

-Vagy van valami olyan, ami teljesen bevált? Mióta szeditek?

-Amikor majd elmegyek feliratni a nődokinál meg fog vizsgálni, vagy ilyenkor nem szoktak?


Légyszi írjatok, és válaszoljatok minél több kérdésre!

Elpre is nagyon köszönöm: Cirip


2009. okt. 10. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót nem te választasz,hanem az orvos írja fel, így teljesen fölösleges válogatnod.

egyébként valamelyik fajta mindenkinek jó, szóval...

Mondhatnám én mit szedek, de valószínűleg a te dokid nem azt fogja felírni és lehet, hogy neked nem is jönne be.

2009. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi az infót. Elég tájékozott vagyok.... legalábbis eddig azt hittem. Azt tudtam, hogy a doki ajánl, de azt hittem többet és te választasz mindegy...

Amikor felírja akkor megvizsgál, vagy csak kikérdez egy-két dolgot?

2009. okt. 10. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos ott se válogathatsz :) Meg is vizsgál és ki is kérdez. Arra figyelj oda, hogy ha nem kérne vérvételt, akkor te kérj tőle! Nagyon fontos, ne felejtsd el!
2009. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te Magyarországon élsz? Ilyen nevű gyógyszer nálunk nincs, nem is hallottam róla.
2009. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan válogass olvasgass és keresgélj, azt fogja felírni amelyiket te kéred ne aggódj, nekem is szó nélkül azt írta fel amit én kértem, több orvos is. megkérdezed hogy mit gondol erről az xy tabiról és hogy szeretnéd azt szedni és fel fogja írni. ha pedig nem akarja azt felírni mindenféle indok nélkül(ha megindolkolja és értelmes is az indok az más tészta) akkor keress másik orvost.
2009. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán Gestomixre gondoltál, mert olyan, mint Medimix nincsen.
2009. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de van! írd be a google-ba, hogy Medimix tabletta és ki fog jönni.... :)
2009. okt. 10. 21:55
 8/10 anonim ***** válasza:
A Medimix egy egészségügyi vállalkozás neve. Ilyen nevű tabletta Mo-on nincs. Ez a szakmám.
2009. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs ilyen fogamzásgátló. Ez egy cégnek a neve.
2009. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezerféle fogamzásgó van forgalomban, miért épp egy olyan érdekel, ami nem is létezik?? Reklám a Medimix cégnek...
2009. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!