Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek abbahagyjam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek abbahagyjam a tablettát?

Figyelt kérdés

Szval 17 éves lány vagyok.. két hónapja kezdtem el fogamzásgátlót szedni.. de nagyon sokat szédülök töle meg hányingerem van meg ilyenek.. picit hiztam is.. na meg valamennyit nöttek a melleim is..

de igy h szedem rájöttem h én nem bizom a tablettában hanem maradnék inkább az óvszer mellett..

ezért is döntöttem ugy h abba szeretném hagyni a rosszul létek miatt meg h feleslegesnek tartom h gumi mellett szedjem..

van vmi hatása annak ha abba hagyom? tényleg vissza esnek a melleim?

lécci segitsetek.


2011. okt. 22. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
végig kell szedned a levelet, ha abba akarod hagyni. meg lehet bizni benne 100 %-osan, egyik módszer se olyan hatasos, mint ez. viszont ha ennyire nem birod, akkor vagy valtanod kell, vagy ne szedd tovabb....
2011. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Menj el a nőgyógyászhoz és mondd el neki, h mit tapasztaltál. Szerintem felír egy másik fajtát. De a helyedben én sem szedném ezt a sok szar.. sőt, soha nem is szedtem.


26 N

2011. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a levél végéig persze végig szedem..

úgy értem h utána..

2011. okt. 22. 14:44
 4/10 anonim ***** válasza:
mondjuk én szedtem, egész jol birtam, szép lett a bőröm, nem hiztam, mensi kellemes volt, 1-2 napig tartott csupán.. azonban elviselhetetéenul fájt a fejem :S
2011. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem szeretnék másfajtát szedni.. nekem igy megvolt vele a negativ tapasztalatom.. és nem akarom azzal cseszegetni a szervezetem h össze vissza váltom őket.
2011. okt. 22. 14:46
 6/10 anonim ***** válasza:
hat akkor marad a gumi.. és kész.. vagy a pharmatex+megszakitás, amit mi csinalunk és bejött :)
2011. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az milyen? :$ erről még nem hallottam :$ vagy csak igy a neve nem ismerős nem tudom.
2011. okt. 22. 15:39
 8/10 anonim ***** válasza:
keress rá, pharmatex, pantetex.. kell mellé a megszakitás, meg a naptármódszer is, akkor tuti nem leszel terhes :)
2011. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
megnéztem :)) hát sztem inkább a guminál maradok abban azért jobban bizok :)) de köszönöm :D
2011. okt. 22. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
hat ahogy gondolod.. mondjuk 17 évesen én is a gumi mellett lennék :)
2011. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!