Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Tegnap nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Tegnap nem vettem be egy tablettát. Tegnap szexeltem. Most van peteérésem. De am rendszeresen szedem és pótoltam, de csak 1 teljes nap elteltével.

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Ismerősöm is így esett teherbe...
2013. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tabletta függő. Ha alacsony hormontartalmút szedsz, akkor igen.
2013. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Általában a maximális kiesés 12 óra lehet. Ez azt jelenti, hogy már bőven lehetsz terhes. Nem értem miért viselkedtél ilyen felelőtlenül, de ha ezt megúszod remélem a jövőben jobban odafigyelsz. Tesztet midnenképpen ajánlok a megfelelő idő eltelte után, nehogy kellemetlen meglepetés érjen később. Vigyázz magadra, mert más úgysem fog!
2013. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy most van peteeresed? Ennyire buta vagy?
2013. jún. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Te vayg buta!Peteérés általában a menstruációs ciklus közepén van,és én kiszámoltam h pont akkor szexeltünk.Ennyi.Amúgy meg nem vagyok felelőtlen,van olyan h elfelejti az ember.ez az első ilyen eset.
2013. jún. 16. 11:34
 6/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok buta??

Kisanyám, TE nem tudod, hogyha tablettát szedsz, akkor a saját ciklusodat elfelejtheted, mivel a tabletta kikapcsolja!

Tudod drágám, ez az egyik mechanizmusa, hogy LEÁLLÍTJA a peteérést!


Ha meg valami csoda folytán peteérésed lenne, akkor nem tudnád kiszámolni, hogy mégis mikor, mivel a mesterséges ciklusodnak az égvilágon semmi köze a saját, természetes ciklusodhoz!


A kérdésedre válaszolva pedig: igen, lehetsz terhes! A spermiumok a méhkürtben akár 3-4 napig is életképesek, addig meg simán megérik 1 petéd. Röviden, tömören ennyi.

2013. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem hogy terhes lennél,annak nagyon kicsi az esélye.Én ugyan ebben a cipőben jártam.Mondjuk én a gyógyszer első hetéből felejtettem ki egy tabit(ami a legkritikusabb dolog),és nem tudtam 12 órán belül pótolni.A tájékoztató is orvoshoz irányított és 1 hetes kiegészítő védekezést ír,amit ugyan csak nem tartottunk be.Szerintem ha már 1-2 éve szeded a gyógyszert nem lesz baj,de ha a ciklusod közepén történt akkor még valószínűtlenebb és úgy mond tesztelned sem érdemes,mivel ezek szerint mire érdemes lenne csinálnod már elve meg kell jönnie....A teszt 2 hét után mutat megbízható eredményt bár vannak érzékenyebbek amik 10 nap múlva is megmutatják ha van valami de erre felesleges költened....ha nem jön meg akkor érdemes tesztelned.Én is rá voltam kattanva,de utána néztem bővebben,fórumon is feltettem a kérdést 5 fajta képen,de nem hittem hogy nem lesz baj(mivel utána sem védekeztünk pluszba),de ma megjött ahogy kell:)Számold ki hogy az a bizonyos együttlét után mikor telik le a két hét,és tesztelj mert úgyis csak úgy tudsz majd megnyugodni:) De tutira nem lesz baj :) 23l
2013. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, akkor ezt mondd annak a több ezer nőnek, akiknek mégis lett baj.
2013. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Kisanyám, TE nem tudod, hogyha tablettát szedsz, akkor a saját ciklusodat elfelejtheted, mivel a tabletta kikapcsolja!

Tudod drágám, ez az egyik mechanizmusa, hogy LEÁLLÍTJA a peteérést!"


Az ovulációt állítja le, de nem a peteérést.

2013. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ovuláció = peteérés.
2013. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!