Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer! Vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer! Vettem be esemény utáni tablettát, a "balesetet" követő 12 óra után egy kicsivel. Terhes attól még lehetek?

Figyelt kérdés
A "baleset" 14-én történt (péntek este) Másnap reggel vettem Rigesoft esemény utáni tablettát,bevettem,majd 12 óra múlva bevettem a másikat is.A gyógyszer mellékhatásai nem jelentkeztek.A menzeszem néhány nap múlva jönne meg,ha nem történik meg a baj.( Egyébként a menstruáció előtti jeleket észlelem,szombat óta)Nem tudom hogy ez most mennyire fog bezavarni.Volt már olyan aki,hasonló esetet élt át?Nagyon félek hogy teherbe esek.A gyógyszer meg akadályozza a méhen kívüli terhességet?Kérek mindenkit aki esetleg írna ehhez,hogy normális "hangnemű" válaszokat adjon,nincs szükségem arra hogy bárki lehordjon,elég a bajom így is.

#teherbe esés lehetősége #esemény utáni tabletta...
2013. jún. 16. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel az esemény utáni nem 100%-os, egy minimális esély mindig marad a terhességre.

De mivel alapból a menzeszed környékén voltál, eleve kisebb volt az esély, a tabit is bevetted.

Szerintem ne aggódj:)

2013. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem esel teherbe
2013. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Remélem hogy nem lesz baj,teljesen ki vagyok készülve.Nagyon nehezek ezek a napok.És tesztet csak 2 hét után érdemes csinálni akkor mutat eredményt.Viszont addig várni egy örökké valóság,mivel eléggé bezavarhat a menstruációba a tabletta,így lehetséges hogy megjönne vagy megjött volna,áhh nem tudom,elég nagy hormontartalmú gyógyszer lehet hogy felborít mindent a szervezetemben.
2013. jún. 16. 22:53
 4/6 anonim válasza:
ugyanebben a cipőben járok nem jelentkezett a tabletta semmi mellékhatása. :( és nekem még többet kell várnom.sajnos tudom milyen érzés... :(
2013. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én leszrom,a témàt.

csak megjegyzem:tudnia kéne egy értelmes embernek,h mi az a tablet ès a tabletta.

Mert én a tabletokról akartam keresni,rre behozta a te hüjeségedet.

tanuljá má meg magyarul!:S

2013. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es,remélem nem lesz nálad semmi gond!Én csináltam tesztet csütörtökön, negatív lett,tegnap megjött a menzeszem,így megnyugodtam."Kedves" 5-ik kommentáló.Ha leszarod a témát,akkor minek írsz ide?(Ezen az oldalon bárki,bármit meg kérdezhet)Egyébként talán jobban oda kéne figyelni hogy mire keresel rá,de nem csodálkoznék hogy ha azért tévedtél volna ide,mert nem tudsz rendesen olvasni,mivel a kommentedből az derül ki,hogy helyesen sem tudsz írni,talán tanulj meg először írni,ha valamihez hozzá akarsz szólni!!! ;)
2013. jún. 23. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!