Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhességi tünetek, mégsem az?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességi tünetek, mégsem az?

Figyelt kérdés
Ebben a ciklusomban esemény utáni tablettát kellett bevennem, arra rá egy hétre megjött. De most a rendes időpontban nem jött még meg. vagy azért, mert most a megnyúlt a ciklusom a tabletta által okozott vérzés miatt. 26 naposak a ciklusaim. 28. napon vagyok,mai és tegnap előtti teszt negatív, de hőemelkedésem, meg gyakori vizelési ingerem van. Mi lehet ez? :(

2013. jún. 10. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet húgyúti fertőzés is
2013. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászt kéne megkérdezni. Azért van.
2013. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valami.... betegség?... Am nem tudjuk, mi ez....
2013. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert nem csíp. És teljesen átlátszó a vizeletem.
2013. jún. 10. 20:28
 5/10 anonim válasza:

1

Nekem ismerös csaj azt mondta hogy esemény utáni tabit bevette és egy napra ha vérzett volna akkor megtermékenyült volna, de mivel nem vérzett felesleges volt megvenni mert nem lett volna terhes az aktus után. (Ha rosszat mondok akkor utána mondom, eddig szavahihető csajnak tünik.) állítógal a nődoki mondta neki.

2

hőemelkedésed lehet akkor is ha nem alszol eleget

3

A veséd meg lehet gyulladásban is.

4

Stressz miatt késhet a menszesz.

5

Tabi után tuti nem lehetsz terhes (ha mégis ingyen elveszik a babát mert károsodik a magzat)

2013. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, csak hátha van valakinek valami tapasztalata. Persze, elmegyek az orvoshoz, ha nem változik az állapot.
2013. jún. 10. 20:30
 7/10 A kérdező kommentje:
Én egy hétre véreztem utána, de az akkori ciklusomban az csak a 14. nap volt, szóval ez nem volt normális vérzés.
2013. jún. 10. 20:33
 8/10 anonim válasza:

1

Nekem ismerös csaj azt mondta hogy esemény utáni tabit bevette és egy napra ha vérzett volna akkor megtermékenyült volna, de mivel nem vérzett felesleges volt megvenni mert nem lett volna terhes az aktus után. (Ha rosszat mondok akkor utána mondom, eddig szavahihető csajnak tünik.) állítógal a nődoki mondta neki.

2

hőemelkedésed lehet akkor is ha nem alszol eleget

3

A veséd meg lehet gyulladásban is.

4

Stressz miatt késhet a menszesz.

5

Tabi után tuti nem lehetsz terhes (ha mégis ingyen elveszik a babát mert károsodik a magzat

2013. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Bocsi hogy 2x írtam ugyanazt szarakodik a netem.

Ha átlátszó a vizeleted az azért van mert sok folyadékot iszol, és minnél sárgább annálkevesebb a folydék bevíteled ;)

2013. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Snooch ***** válasza:
Saját tapasztalatom nincs az esemény utániról, de sokaknak összezavarja a ciklusát, hónapokra is akár állítólag, tehát bőven késhet amiatt is, 2 nap késés akkor sem lenne sok, ha nem vettél volna be tablettát, ne aggódj.
2013. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!