Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek belemenjek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek? Egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés
Barátom nagyon szeretné,hogyha gumi nélkül tudná betenni,és felvetette a fog.gátló tabletta ötletét...ezzel nem lenne gond,csak az a helyzet h még csak most lettem 16.tehát a kérdésem az,h a tabit ilyen korban is felírják?és lenne vmi következménye ha ilyen korán kezdem szedni?

2013. jún. 16. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Felírják, de én inkább húznék fel gumit, mint hogy bnőm gyógyszert szedjen.
2013. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tény h jobb ha gumi nélkül teheti be,ráadásul akkor amikor akarja,nem kell vacakolni a gumi felhelyezésével sem...
2013. jún. 16. 23:51
 3/7 anonim ***** válasza:
felírják, csak győzzétek megvenni, főleg ha szüleid tudta nélkül fogod meg venni, mert 3 hónapra amit ki fognak írni 8000 ft felett lesz!
2013. jún. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Én nem is engedném barátnőmnek, hogy ilyennel ostromolja a szervezetét.

Akármilyen alacsony hormontartalmú, meg stb, azért mégis durván beavatkozik a szervezete működésébe. Főleg egy még fejletlen szervezetnél.

De ti tudjátok, de én inkább vacakolnék a gumival, mint hogy valami baja legyen.

2013. jún. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

16 éves korban még rettentően korai hormontartalmú szerekkel szétbarmolni a szervezetedet. Mindenesetre menj el a nőgyógyászodhoz és beszéld ezt át vele.


A barátod egyébként nem tudom hova siet. Bőven elég 18-20 éves kor környékén feldobni a szexet a gumi leváltásával.

2013. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos igen...ő 20 éves ;)
2013. jún. 18. 12:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem 16 évesen,az orvosok gond nélkül felírják. Előttem szólóknak igaza van ,rohadt drága és persze hosszú távra tervez az ember.Én mikor fiatalon szedtem felszedtem egy csomó kilót pluszba miatta.Meggondolandó,persze gondolom a gumi nélküli szex elég csábító,de még lesz rá lehetőségetek később is kár rohanni vele.
2013. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!