Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tejfehér folyás, kihagyott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tejfehér folyás, kihagyott tabletta az első hétből? Terhes lennék?

Figyelt kérdés
2hete kihagytam egy tablettát az első hétből,ráadásul utána nem védekeztünk kiegészítésképpen óvszerrel,bár csak 2x bújtunk össze a 2 héten...Régebben mindig sárgás-fehér folyásom volt,most kb 1-1.5 hete rikítóan fehér az régihez viszonyítva.Én nem tudtam hogy esemény utáni tablettát kell -e ilyenkor bevenni,a tájékoztató sem ír ilyesmit,pedig sok helyen olvasom hogy szoktak íratni ilyen helyzetben,bár arról már úgy is lekéstem.Eléggé nyűgös is vagyok mostanában,már azon is gondolkodtam hogy szakítok a párommal.Szerintetek? 23l

2013. jún. 7. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

1. ha 2 hete volt szex akkor a teszt pontos eredményt ad.

2. nagyon stabil lehet a kapcsolatotok ha egy kis bajtól egyből szakítani fogsz vele. (tudom, hogy én vagyok az utolsó ember akinek joga van bírálni a ti kapcsolatotokat, de ez a hozzáállás nem egy érett, okos nő hozzáállása, aki vállalja a felelősséget a döntéseiért/tetteiért. Ami ezért rossz rád nézve, mert a hormonális fogamzásgátlás mindezt megkövetelné)

3. jól, mondod. Felesleges és nem is lehet tabi mellett sürgősségit bevenni.


Szerintem... nyugodj meg. Menj el egy patikába, drogériába és vegyél tesztet. A folyásod bármitől változhat nemcsak a terhességről. De biztos ami biztos alapon én kizárnám.

Aztán ha lement a zűr és a tükörbe néznék és elgondolkodnék. Főleg magamon és kapcsolatomon. Senki nem kényszerített szexere. Te is akartad, annak tudatában is, hogy lehet ez rizikós. Innentől a felelősség téged legalább annyira terhel. Ha ezzel képtelen vagy szembenézni akkor még egyenlőre ne szexelj.

2013. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon senki sem ismeri a terhességi tesztet??
2013. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első heti kihagyás a legrosszabb. Akkor van a legnagyobb esélye, hogy becsúszik a baba. Az meg teljesen mindegy, hogy "csak" 2x bújtatok össze, hiszen, ha abból a 2 alkalomból csak 1x megtermékenyültél, akkor teljesen mindegy, hogy 2 aktustól, vagy 50-ről beszélünk... Fogamzásgátló szedése mellett TILOS bármilyen eseményutáni (akár 72, akár 120 órásat bevenni), ugyanis meddővé tehet. A folyásról pedig annyit, hogy ebből nem lehet megítélni, hogy valóban terhes vagy-e. Ha már eltelt az általad említett aktusok óta 2 hét, már egész bátran tesztelhetsz reggeli első pisiből! Kívánok neked olyan eredményt, amilyet látni szeretnél rajta! :)

Viszont, ha nem szeretnétek babát és feltételezem ez a helyzet a bogyó szedése miatt, máskor ne legyél ilyen felelőtlen, ugyanis 1 szem kihagyása során is megvan az esélyed a teherbeesésre. Vagy, ha már kihagyod a szemet, akkor 1 hétig gumizzatok, nem haltok bele. :)

2013. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1-es.Köszönöm a kirohanásodat,DE én nem a terhesség végett szakítanék vele hanem mert mostanában nem jövünk ki olyan jó,elv hogy ezt a dolgot azért halogatom hogy ha terhes lennék akkor máshogy kell gondolkodnom,de KÖSZÖNÖM -.-
2013. jún. 7. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem van gyerekem és a terhességtől nem lesz folyásod!!!:)nyugi...
2013. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!