Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha citrommal eltolom a menstru...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha citrommal eltolom a menstruációmat akkor utána ahhoz képest pontosan fog megjönni vagy összezavarja?

Figyelt kérdés

tehát ha a késleltetés sikerül akkor a következő hónapban rendesen fog megjönni vagy teljesen felborul az eddigi pontosság?

tapasztalatok?



2013. jún. 18. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Ti mit baszkurálódtok a menstruációs ciklusotokkal? Hülyék vagytok?
2013. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

A tapasztalat az, hogy citrommal csak több C vitamint jut a szervezetedbe de a menstruációt nem fogja sem előre hozni, sem késleltetni. Nem a menstruáció fog a citromhoz alkalmazkodni, hanem neked kell alkalmazkodni a testedhez.

Ami esetleg felbolygatná a megszokott menstruációs folyamatodat az a fogamzásgátló tabletta. Más hókusz-pókusz varázslatok nem fognak segíteni..

2013. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Citrommal??? Mégis mi a túrót terveztél csinálni a citrommal?
2013. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Citrommal max akkor tudod eltolni,ha feldugod magadnak és nem ereszted ki a ért (ki ne próbáld)


eltolni csak gyógyszerrel lehet

2013. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
53%

Ha citrommal sikerül eltolni a menstruációdat akkor azt mindenképp dokumentáld, benne leszel a híradóban.

Orvostudományi Nobel díj jár érte.

2013. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
A citrom tényleg jó ilyesmire,csak mondom...de azt nem tudom h utána pontosan jön-e meg,mert nem szoktam feljegyezni h mikor mi van
2013. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért akarod eltolni? oO
2013. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
2 hónapig végeztem citrom kúrát, és nem tudtam azt, hogy kihatással lesz a menstruációmra. Nekem mindig pontosan jött meg, de a citrom kúra első hónapjában 3 hetet késett, és a második hónapban is 3és fél hetet. El akartam menni nőgyógyászhoz, nagyon ki voltam borúllva, hogy valami próbléma lehet velem, terhes nem voltam, mert csinálltam tesztet, de nálam nem fordúllt elő még ilyen sok késés. Aztán abba hagytam a citrom kúrát, és a következő hónapban pontosan jött meg akkor, mikor kellett. Nem tudtam, hogy miért történt igy, de a minap én is olvastam erről a citromos késleltetős dologról, és elég valószinű, hogy miatta késett. De majd meg fogom beszéllni a nőgyógyászommal, és ő pontosabbat fog mondani.
2013. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!

A mai napig nem értem, hogy ha nincs értelmes válaszod a témával kapcsolatban minek kell írni?!?!

Egyébként elég sok orvosos oldalon lehet utánaolvasni, ahol le vannak írva erről a dologról információk. Engen csak a részletek érdekeltek.

2013. jún. 19. 12:55
 10/11 anonim válasza:
60%
Nos,igaza van a kérdezőnek..minek okoskodik az,aki nem ért hozzá?A citrom valoban késlelteti..azaz a C vitamin. És terméyzetes,hogy egy nő a nyaralását nem szenvedéssel szeretné tölteni.És évente egyszer azért szabad is beavatkozni.:)
2013. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!