Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix-et szedtem eddig,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix-et szedtem eddig, abbahagytam 3 hónapja, alig akart megjönni eddig, meghosszabbodtak a ciklusaim (35-40 nap), elmentem dokihoz, aki a Diane-t írta fel. Félek, hogy utána nem lehet gyerekem. Tényleg ennyire rosszak a hatásai?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Nem tudom mit csináljak, nem is kértem fogamzásgátlót, csak szenvedek már 2 hónapja. az orvos magától írta fel, pedig nem is kértem. Aki szedte már, vagy hallott róla írjon légyszi! előre is köszi mindenkinek!
2011. márc. 3. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is Cypromixet szedek 2 éve,remélem nem lesznek gondok vele,mikor babát szeretnék majd :|
2011. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen volt a ciklusod cypromix előtt? Hány évig szedted? Ha most ennyire nem akar beállni a mesntruációd,akkor semmiképp se szedj rá újra fogamzásgátlót,mert azzal nem oldasz meg semmit,csak eltolod a problémát még pár évvel.
2011. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát 8 hónapig szedtem és novemberben hagytam abba. azelőtt rendszeres volt a ciklusom, a bőröm miatt kezdtem el szedni, meg azért mert annyira görcsöltem, hogy sokszor elájultam...:/ aztán novembertől ilyen 35-40 napra jött meg, visszajöttek a görcsök,de még nem olyan erősen, elment a kedvem a sextől és fáj is. most meg elmentem a dokihoz és ezt írta fel, mert szerinte van egy enyhe hormon zavarom és szerinte ez jó lesz. pedig nem akartam szedni. ilyenkor mit lehet csinálni? most ne szedjem be? előre is köszi:)
2011. márc. 3. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szedd be,mást nem tudsz csinálni,csak várni.Görcsök ellen szedj be fájdalom csillapítót,esetleg tornázz kicsit.Nem értem,hogy ajánlhatta ezt az orvos,nevetséges:D..

Amúgy a pattanások vissza jöttek?

2011. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsánat azt hittem barátnőm vagy...:D
2011. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
cypromix után? jah !!! a hátam meg a mellkasom katasztrófális...az arcom tűrhető, de van egy kettő belső pattim...hát nem jó. semmilyen fájdalom csillapító nem jó nekem, csak a nospa injekció...azt meg nem lehet minden hónapban...tönkre tenné a májamat...hát nem tom mi legyen mert nagyon szeretnék kisbabát és valószínű nagyon kilennék, ha a gyógyszertől nem lehetne később...
2011. márc. 3. 23:22
 7/8 A kérdező kommentje:
kinek vagyok a barátnője?vagy mire mondod?:)
2011. márc. 3. 23:24
 8/8 anonim ***** válasza:
A Cypromix és a Diane tényleg a pattanásokra való hormongyógyszer, aminek csak a mellékhatása a fogamzásgátlás. Nem is szabad őket fél évnél tovább szedni. Szerintem ha most az abbahagyás után nem állt vissza rendesen a mensid, akkor ne kezdj el újra fogamzásgátlód szedni, mert ha gyereket akarsz majd és azért hagyod abba, akkor még nagyobb gubancok is lehetnek. Amúgy ezért is érdemes a szedés alatt szünetet tartani, hogy lásd, hogy áll vissza a szervezeted.
2011. márc. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!