Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális vagy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Most kezdem befejezni az első levelet a Velgym fogamzásgátlóból. Amikor elkezdtem a menstruáció első napjától 2 hétig volt vérzésem majdnem. Ugye áll 24 aktív és 4 fehér hormonmentes tablettából. Most járok az első fehér tablettánál.Ilyenkor kéne megjönnie de nem jön meg. Normális e ez ha nem jön meg az első levélnél vagy terhes lehetek ugyanis a 3. héttől kezdve védekezés nélkül feküdtem le a barátommal de nem élvezett el belém.

2013. jún. 19. 10:01
 1/3 belbolyhocska ***** válasza:
Elvileg a gyógyszer egy hét után ad védettséget, van amelyiknél egy hónap. Az előváladéktól is lehetsz terhes, de elég kicsi rá az esély. Szerintem nincs gáz. Akkor kezdj el aggódni, ha két hetet késik, de ha nagyon félsz, csinálj egy tesztet, amit gyógyszertárba, DM-be, Rossmann-ba kb. 800ft-ért tudsz venni.
2013. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Most járok az első fehér tablettánál"


Kis türelmetlen.

A szünet ALATT kell valamikor megjönnie.

Sehol sincs az leírva, hogy az első gyógyszermentes napon kell.


Ha a teljes gyógyszerszünet alatt sem jelentkezik, akkor lehet aggódnod.

2013. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. jún. 19. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!