Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már több mint egy éve gyógysze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flower5874 kérdése:

Már több mint egy éve gyógyszert szedek és szinte csak 1-2 szemet hagytam ki de azt is utólag bevettem, és most 1 héttel hamarabb jött. Miért?

Figyelt kérdés
folyt: nem tudom mit csináljak szedjem tovább a 7 szem gyógyszert és utána mindent úgy csináljak mint azelőtt? egyáltalán miért jött meg 1 héttel hamarabb? még sohasem volt ilyen mindig pontosan napra ( majdnem órához lehetett igazítani) ezért nem értem most mi lehet a probléma, 2 hete diétázok és egész nap csak tanulok a stressztől is lehet? vagy mi okozhatja? menjek el dokihoz?

2013. jún. 19. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
"szinte csak 1-2 szem", na ettől.
2013. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért mert nem időben vettem be kb 2 szemet a több mint egy év alatt de az is lekésőbb 10 órán belül bevettem ... tanácsot kértem, ha nem írsz semmi hasznosat és tanácsot akkor az egyéb véleményedet tartsd meg magadnak...
2013. jún. 19. 11:28
 3/6 anonim válasza:

nem értem ezt az egy hetet, hisz akkor még szeded, nem?

de gondolom a másik fajtát használod akkor...na mind1, a lényeg hogy a diéta nálam legalább annyira bekavar, mint a stressz.a kettő együtt sok lehet a szervezetednek egyszerre.

2013. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
de nekem ilyenkor késni szokott, azért így szerintem jobban jártál...:) (előző voltam)
2013. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen még szedem, köszi a választ :)
2013. jún. 19. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 6 évig szedtem tablettát, most hagytam abba. Tavaly januárban megjött egy héttel előbb, majd a szünetben is. Akkor betudtam az izgalomnak, idegeskedésnek. Aztán ez megtörtén februárban és márciusban is. Tulajdonképpen két hetenként meg volt. Elmentem orvoshoz, aki közölte, hogy 5 év után a szervezetem legyűrte a Lindynette 20-as tablettát és ideje 30-ast szednem. Ha veled is megismétlődik, akkor menj orvoshoz. De egyszeri alkalommal nem lehet baj, mert sok minden befolyásolhatja: meleg, idegeskedés, stb.
2013. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!