Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik óvszer a legbiztonságos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsófisss kérdése:

Melyik óvszer a legbiztonságosabb? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Első alkalomra lenne, még a barátom és én is szüzek vagyunk. A Durexről és a Masculanról hallottam jókat, ti melyiket ajánljátok? Van külön első alkalomra való, ami légyabb?

2013. jún. 22. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

"légyabb"? Mi ez? Lágyabb vagy legjobb?


Egyébként minden óvszer ugyanúgy jó, ha MEGFELELŐEN használják!


Az óvszerek 100-ból 99 alkalommal NEM minőségi hiba miatt szoktak csődöt mondani (=kiszakadni), hanem a FELHASZNÁLÓ hibájából!


Tanulmányozzátok mindketten a használati útmutatót és olvassátok el a leggyakoribb hibákat - ez segíthet megelőzni, hogy ti is elkövessétek valamelyiket:

[link]


Ha még mindig nem bíztok magatokban, akkor válasszatok spermicides fajtát (pl.: fehér Lifestyles)!

Mondjuk ez első alkalomra lehet pont nem jó, mert egyeseket irritálhat az anyaga.

2013. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekünk a kék Masculan vált be igazán ez elég vastag is, ebből a márkából még a pirosat is ajánlom, kipróbáltuk a Durex Elit extra vékony extra sikosító nekem jó volt a barátomnak kevésbé. Én azt tanácsolom vegyetek több félét és próbálgassatok, de mindegyiket csak rendeltetésszerűen használjátok! :)
2013. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnek ment a zöld mancs!!!


Sok mindentől függ: mennyire vagytok hevesek, mekkora a barátnő körme(ehhe..:)), mennyire nedvesedsz be, használtok-e síkosítót, kiszorítjátok-e a levegőt stb..

Balesetek történhetnek, de általában a nem megfelelő használat miatt!!


A barátod olvassa el a mellékelt papírt és legyen óvatos/figyelmes a felhelyezéskor, és akkor nem lesz gond.:)


Én nem ajánlom a vékonyabbakat(Ultra Thin meg hasonlók) mert nekünk már volt vele baleset, hidd el nem éri meg.


Egyébként a Durex Love nagyon jó, a barátomnak is az volt, meg nekem is az tetszett a legjobban!

2013. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!