Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlást ajánlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlást ajánlanátok? Tablettát nem szeretnék, óvszernél viszont többet.

Figyelt kérdés

Olvastam a Pharmatex termékekről, nagyon vegyes véleményeket. Óvszer mellett nem érzem elég biztonságban. Fogamzásgátló tablettát nem szeretnék, az kilőve.

Spermicidek?

Milyen termékek vannak még? Mi a te véleményed?


2013. jún. 24. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hormonális akkor teljesen kilőve?

Pesszárium esetleg? Gondolom még nem szültél, ez esetben a spirál is kiesik.

Én pont a hüvelykrém mellett nem érezném magam biztonságban. Illetve hüvelykrém + a gumióvszer nekem már túl műanyag lenne. :( Lehet, hogy téged is irritálna a krém, vagy zselé, ki hogy reagál rá.


Én próbálom csak az óvszert, azzal is nehezen boldogulunk egyelőre :( én most hagytam abba a tablettát, többé be nem szedek egy szemet sem, még álmomban sem. Nem éri meg a kényelem :(


N 24

2013. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ne bonyolítsd túl a dolgot, nyugi :)

Az óvszer biztonságos, nekem sosem volt vele gondom. Tanuljátok meg helyesen alkalmazni (a spermazsák mindig ott fityegjen a makk végén, ne feszüljön rá. Olajok, krémek használata tilos,és ejakuláció után ne várjátok meg, míg lelohad a pucuka...még kemény állapotban ki kell húzni) Mindketten figyeljetek oda, mikor kihúzzátok - ha elszakad, vagy lecsúszik, azt ép eszű ember észreveszi. Az ilyen baleset annyira ritka, hogy ilyenkor nyugodtan beveheted az esemény utáni tablettát. Egyszer vagy kétszer életedben nem fog megártani. Nekem sem lett tőle semmi bajom. Nekem egyszer szakadt el, mert nem voltam elég nedves, és a barátom erőltette. A második alkalom, mikor tablettát vettem be, hogy nem használtunk óvszert, és a fiúm nem volt benne biztos, hogy nem ment be semmi.(Pedig szerintem nem)


Egy másik tipp:

A barátnőm hüvelybe helyezhető szilikon gyűrűt használ, amiből fokozatosan szabadul fel a fogamzásgátló hormon, és helyben hat. Így nem az emésztőrendszert terheli, hányás hasmenés sem befolyásolja a hatást. Szerelmeskedéskor nem kell kivenni, észrevétlen, és egy teljes cikluson át bent kell tartani a hüvelyben, nem csúszik ki. Huszonvalahány nap után kiveszi, ekkor szokott megjönni. De elég drága.

2013. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tényleg nem szültem még. Nem rég vagyok érintett az ilyenben, azért is érdeklődök.

A fogamzásgátló tablettával az is az egyik, talán a fő bajom, hogy drága kicsit, ezt még nem beszéltük meg, de nem kapok annyi pénzt, hogy minden hónapban erre ennyit el tudjak költeni, és maradjon mellette másra is.


És a Pharmatexen kívül vannak még más ilyesmi esemény előtt alkalmazható szerek? Mint kenőcs, kúp, vagy ilyenek? Ha Pharmatex hüvelykapszulát, vagy egyéb terméket használnánk, mellette óvszerrel, akkor az lenne rontó hatással az óvszerre?

2013. jún. 24. 19:36
 4/5 Snooch ***** válasza:

A krémekkel, kúpokkal az a baj, hogy ha csak egy picit borul valami miatt a hüvely PH-ja, már nem úgy véd, vagy nem is véd... A nőgyógyász is azt mondta, hogy termékeny napokon, a peteérés körüli időszakban sose hagyatkozzam csak ezekre, mert nem lesz elég.


Az óvszer pont eléggé megbízható, viszont ha az ár miatt nem szeretnél tablettázni, akkor az óvszerrel sem fogtok sokkal jobban járni, az sem egy olcsó mulatság, bár attól függ, hogy milyen sűrűn éltek szexuális életet, de szerintem egy hónapra lebontva nézve a gyógyszer lehet, hogy olcsóbb.

2013. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pharmatex, spriál, ezektől ismerőseim már estek teherbe. szerintem a manusz szálljon ki belőled ...akkor.... és a zsebkendőt taknyozza össze.
2014. nov. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!