Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg ilyen megbízhatatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen megbízhatatlan a fogamzásgátló tabletta vagy csak sokan szedik össze-vissza felelőtlenül? Vagy mi ez a sok becsúszott gyerek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 20:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem szedik rendesen (minden nap szinte percre pontosan kéne), vagy nem olvassák a tájékoztatót, ahol leírják, hogy pl. az antibiotikumok gyengítik a hatását.
2013. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
90%
Én el tudom képzelni, hogy sokan össze-vissza szedik, aztán nem merik bevallani, amikor véletlen teherbe esnek. De biztos van olyan is, aki csak hazudja, hogy szedi, és direkt esik teherbe. Na meg olyanok, akik nem a számukra megfelelő gyógyszert szedik, és ezért nem elég hatásos számukra, és tényleg véletlen esnek teherbe. Én 5 évig szedtem, és nem lettem terhes, de bnőim sem. Amikor abbahagytam, utána egyből összejött a baba.
2013. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Összevissza szedik, 17 évesek vagyunk és szobatársam is szed. Látom rajta hogy mit csinál. Eleinte 21:00kor szedte, aztán váltott 20:00ra, na ezt úgy képzeld el, hogy mentünk koncertre, másnap reggel 8kor vette be. Meg mindennapos az hogy kimegy a fejéből és 8 helyett negyed 10kor veszi be és ha fáj valamije, akkor beveszi a gyógyszert, bármit és anélkül hogy utánanézne.
2013. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
mi a barátnőmmel együtt lakunk, be van állítva a csörgőórája, minden este látom, ahogy beveszi. mégis terhes lett, pedig évek óta nem vett be antibiotikumot.
2013. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én is szedem 2 éve, próbálom pontosan max. fél óra eltérés szokott lenni. Csak annyi kérdés van, hogy szedik a bogyót és mégis terhesek lesznek. Én is úgy gondolom, ha tényleg rendesen szedi valaki, olvassa a betegtájékoztatót és ha antibiotikumot vesz be akkor használ kiegészítő védekezést akkor ez egy biztos mód a terhesség elkerülésére.
2013. jún. 25. 20:26
 6/23 A kérdező kommentje:
4-es: Tudom, hogy akkor is előfordulhat, ha valaki tényleg odafigyel a szedésre. DE itt ahány kérdés van ezekkel kapcsolatban, nem hiszem, hogy mind csak a véletlen műve lenne
2013. jún. 25. 20:31
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
jah, csk a beteg tájékoztatóban benne van hogy nem csak az antibiotikum gyengiti a hatását, hanem pl hányásos, vagy hasmenéses megbetegedésnél is kiegészítő védekezést kell használni..
2013. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7-es: Igen. Ezért kéne legalább a szedés előtt egyszer elolvasni a tájékoztatót, hogy mikor is gyengül a hatása!
2013. jún. 25. 20:32
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Arról már ne is beszéljünk, hogy sok doki csak úgy hasra ütés szerűen írja fel, nekem is csak úgy adta a receptet és csókolom, semmi vizsgálatot nem akart. Vicc.
2013. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
71%
Nekem már ketten is mondták, hogy előfordul hogy elfelejtenek bevenni egyet-egyet, volt, hogy 2-3 napig is egymást után, de hát eddig sem lettek terhesek, akkor biztos most sem lesznek.
2013. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!