Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esett már valaki teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esett már valaki teherbe REZIA fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Kihagytam az első hetéböl egy szemet,pótolni sem pótoltam mert nem vettem észre...Úgy tudom ennek nagyon pici a hormontartalma és olvastam hogy ezért veszélyesebb kihagyni belőle szemet...okozhat-e így gondot?

2013. jún. 26. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A tabletta nem okozhat gondot, a sperma annál inkább. Kiegészítő védekezést kell alkalmazni, ha kihagytál egy szemet. Olvasd el a betegtájékoztatót, részletesen le van írva.
2013. jún. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De hülye vagy. Nem a Rezia hibája ha teherbe esel hanem hogy nem tudod felelősségteljesen használni.
2013. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es.Igazából itt te vagy a hülye mivel magát a kérdésemet sem tudod értelmezni,hol várjak én ilyen idiótáktól normális választ? :D -.- Én nem a gyógyszer hibájának tekinteném ha mégis terhes lennék,de nem miattam történt mivel nem volt lehetőségem bevenni azt a szem gyógyszert.A hormontartalommal kapcsolatban pedig ismét ott van minden a kérdésemben,mivel: A mai fogamzásgátlókban a minél kevesebb hormontartalomra törekednek a gyógyszergyártók így utána olvasva tudtam meg hogy az ilyen gyógyszereknél nem feltétlen nehéz teherbe esni ha valaki az el akarja hagyni,tehát akár egy hét után sikerülhet,a régebbi gyógyszereknél (magasabb hormontartalmú)több idő kell a teherbeeséshez.Én igazából erre lennék kíváncsi hogy mekkora így az esély,pontosabban nagyobb-e? Ez egy új gyógyszer a piacon a mai legalacsonyabb hormontartalmú a dokim szerint,szóval ezért a kérdés...
2013. jún. 26. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Esett már valaki teherbe REZIA fogamzásgátló mellett?

Szerintem a kérdésre tökéletes választ adtam, nem az én szövegértésemmel van a baj. :D De mindegy. Ha meg kihagysz egy bogyót annyi eszed lenne hogy védekezel mellette, pláne ha tisztában vagy vele hogy kockázatos.

2013. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nézd, ha emellett a gyógyszer mellett senki nem esett volna még teherbe, mindenki ezt szedné. Nézd meg a papírkát, ha rá van írva (és megsúgom, rá lesz írva), hogy nem nyújt 100%-os védelmet, akkor igen, volt aki teherbe esett mellette.
2013. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!