Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Na itt kérhetek 1 kis segítség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocak199 kérdése:

Na itt kérhetek 1 kis segítséget, párhónapja hónapja abortuszom volt de volt rá okom miért vettetem el a kicsit, elkezdtem gyógyszert szedni most 1 hónapja nem szedem de kicsit zzeretnék teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 12:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
pár hónapja terhes voltál, elvetetted, most meg megint gyereket akarsz?
2013. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár hónapja el bírtad vetetni a babát,most mi francnak akarsz gyereket? Normális vagy?
2013. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
alacsony a kerítés... :(
2013. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na álljunk meg 1 menetre egy azért vetettem el mert az exemtől volt 2 vert is a gyerek apja 3 a gyógyszer miatt is volt ez mert elötte mütöttek mandulával.... 4 az apja olyan szinten ütött rugott!! Hogy liakék foltos voltam és a kicisn ugye meglátszik.....
2013. jún. 27. 13:02
 5/16 anonim ***** válasza:
ok, hagyd el az exedet, de az a gyerek NEM tehet rola!!! ha meg vert, akkor mi a francnak hagytad h gyereket csinaljon neked?????
2013. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sejtettem én, hogy az lesz az ok, hogy "rossz apától"...


Na, de be ne meséld már, hogy pár hónap alatt meg is találtad az igazit. DE tényleg az IGAZIT és már el is jutottatok a gyerekvállaláshoz?


Ugyanolyan felelőtlen döntés lenne ez is!

2013. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az nem zavar titeket, hogy ugyanis erős gyógyszert szedtem és altattak is??? Igen megtaláltam ugyanis őt 3 éve ismerem és akkor mivan ha töle akarok??? én ennyit szeretnék h lehet e v sem.... és kész.. nem kell tul cifrázni
2013. jún. 27. 13:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

És ő is akar tőled? Mert ajánlott előre tisztáznod!


Egyébként meg: honnan a picsből tudjuk, hogy nem-e okozott maradandó gondot az abortuszod? Talán, ha visszamennél az orvoshoz, megvizsgáltatnád magad, a doki segítségével felkészülnél egy újabb terhességre... bla-bla....


De minek is magyarázok? SEMMI sincs meg benned, ami egy anyát jó anyává tesz! Felelősség... hírből se. Logikus gondolkodás... véletlenül se. Előrelátás? Gondolni a jövőre? Olyan fogalmak, amelyekről még soha nem gondoltál...

2013. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Snooch ***** válasza:
76%
Ha az abortusznál minden rendben ment, akkor elvileg semmi akadálya, viszont beszélj orvossal előbb, mert abortusz után egy orvos által meghatározott ideig nem szabad próbálkozni a következő terhességgel, majd a doki megmondja, hogy mikor lehet már tervezni a babát.
2013. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Már voltam kontrolon 6 hétig nem lehetem együtt nemileg, amúgy minden rendben van
2013. jún. 27. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!