Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye ettől nem lehetek terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mary333 kérdése:

Ugye ettől nem lehetek terhes? Mindig nagyon figyelek.

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de már tampont használok. Úgy 2 hete megjött, és egyik nap elmentem pólót venni, de miközben felpróbáltam, úgy éreztem hogy kicsepegett a vér, ezért elrohantam wc-re, és koszos kézzel cseréltem tampont. A baj az, hogy a tetejét is összefogdostam véletlenül, pedig tudtam hogy nem szabad. Elégge puffadt vagyok, és szúr a hasam azóta, bár ezt valószínűleg beképzelem, anya szerint sem lehetek az, de nagyon izgulok: ( Szerintetek?

2013. jún. 29. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz terhes. Ahhoz férfi közbenjárása is kell :)

Valószínűleg kaphattál egy laza fertőzést...

2013. jún. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább fertőzés, mint terhesség. Vagy tényleg csak az egészet beképzeled magadnak.
2013. jún. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Egyébként együtt nyaraltunk a barátaimmal, és nekik is puffadásuk volt, ezt kifelejtettem.
2013. jún. 29. 00:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez a kérdés nem komoly!
2013. jún. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is merem remélni!! az túlzás lenne ha egy annyi idős ember,akinek már menzesze van ne tudná hogy hogyan lesz a kisbaba.....
2013. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, tudom hogy hogyan keletkezik a gyerek, csak olastam egy hülyeséget, de akkor már már nem számít, köszönöm! :) Most megnyugodtam.
2013. jún. 29. 22:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, nem számítógépről írok..
2013. jún. 29. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
de azért durva...a bacilustól nem lesz gyerek,kíváncsi vagyok miket olvasol O.o
2013. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát egy internetes cikkben, ami több oldalon is mejelent, (bár nem túl megbízhatóakon) azt írták, hogy az emberek nagy része nem mos kezet önkielégítés után, és úgy fogdossa a kilincset. A spermiumok (ha jól tudom) életben maradhatnak egy kis ideig a levegőn, és hát bekövetkezhet a dolog.. Én meg ettől fogva még otthon sem fogtam meg a kilincset tamponozás előtt, nemhogy egy bevásárlóközpontban:D
2013. jún. 30. 00:14
 10/10 anonim válasza:
Ezen az oldalon azt is írták, hogy ettől valaki terhes lehet vagy csak te tetted hozzá?
2013. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!