Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem igazán figyelek oda mit...

Nem igazán figyelek oda mit eszek, Sehova nem hízok csak a hasamra. Lasssan olyan mintha terhes lennék. Miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet h hízok máshova is, csak nem veszem észre, de a hasamra lényegesen többet.. A mellemre se hízok, meg a seggemre, pedig jó lenne
2009. jún. 7. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Genetika. Egyébként: mire számítottál?
2009. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2009. jún. 7. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát.


- nem figyelsz oda mit eszel

- nem mozogsz


Így szépen az összes felesleg rárakódik a hasadra, mert genetikusan oda hízol először. Ennek tükrében kérdezem, hogy ha nem figyelsz oda, mégis mi a Jó Istenre számítasz. Ez olyan, mint "hát, a kocsi jelezte hogy nincs hűtővíz meg alacsony az olajszint, de hát nem figyeltem aztán besült a hengerfej. Miért? Mit tegyek?"


Remélem érthető.

2009. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mellre nem is fogsz hízni!!!
2009. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
..... igzad van !! elkezdek MAJD kondizni..majd :)
2009. jún. 15. 00:10
 6/7 anonim ***** válasza:
nő vagy?:D
2009. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:D:D:D Én is ezzel küzdök.Tök normálisan nézek ki,csak mintha terhes lennék ,pedig ffi vagyok.Én sem tudom h hogy adhatnánk le.Szerintem sokat piálunk és keveset mozgunk...ja meg későn és sokan vacsorázunk.Szerintem.De ötletem sincs mit tegyünk a kidomborodó hassal.Lehet hogy meg kéne szülni :) ??
2010. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!