Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem egy Escapelle tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem egy Escapelle tablettát, viszont utána lévő napon szintén kiszakadt az óvszer. Akkor éppen menstruáció után voltam, tehát az első alkalommal még megvolt a menzeszem. Most 6 nap után egy kicsit vérzek. Ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
pff, mi lenne ha megtanulnátok használni a gumit? de most komolyan, 100%-ig biztos vagyok benne hogy nem az óvszerben van a hiba ha egymás után két nap is kiszakad. ez a vérezgetés semmit nem jelent, csinálj egy tesztet 2-3 hét múlva mindenképpen.
2009. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fhú, az para...normál esetben ilyenkor kéne bevenni sürgősségit, de ennyire egymás után meg nemszabad.


amúúúúúgy....én össz 2szer hazsnáltam életemben óvszert és mind2 kiszakadt. és azt senki nemmondhatja h nem rendeltetés szerűen hazsnáltuk, mert baromira odafigyeltünk.

az óvszerek kitudnak szakadni, ez meg eccerűen csak pech h egymásután 2szeris.

tabletta...:D

2009. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nah én meg 4-5 évig folyamatosan és egyszer sem szakadt ki... akkor?
2009. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
te nemvagy peches...
2009. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az hogy vérzek az nem jó? Ha terhes lennék akkor nem véreznék, vagy tévedek? Amúgy több éve így védekezünk, tudjuk hogyan kell használni a gumit!
2009. okt. 16. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
az h vérzel, az a tabletta miatt van. ezmég semmit nemjelent sajnos. a terhesslég úgyis csak a közölüléstől számított 12. nap után észlelhető
2009. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
b..asszus ha terhes vagy attól még meglehet a menzeszed!
2009. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!