Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy barátnőmről lenne szó....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőmről lenne szó. Nem védekeztek a barátjával (állítólag "vigyáztak". de) 48 órás fogamzásgátló tablettát csak hozzátartozó írathat ki vagy csupán egy ismerős is elég aki nagykorú?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 09:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Dugni nem fél, orvoshoz menni meg igen?

Küldjétek el szépen őt, akár apukájával is - az elég hatásos szokott lenni, főleg ha apuka utána még elbeszélget a fiúgyerekkel.

Aztán a kisasszony következő szexuális interaktussal várjon addig, amíg szellemileg elég érett lesz a lehetséges következmények belátásához.

2013. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mit értesz meg? Az egyetlen dolog, amit meg kellene érteni, hogy ha szexel a lány, akkor védekezzen, és ha már nekilát, akkor arra is legyen elég mersze, hogy ha kell, elmenjen orvoshoz!
2013. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Először védekeztek is... fogalmam sincs, hogy másodszorra miért nem... megkapta tőlem a fejmosást is... de most ezzel nem segítem... segítenem kell neki, hogy minden klappoljon nem terrorizálni meg elkeseríteni
2013. júl. 5. 09:33
 14/24 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "... és igyekszünk is"? Hova? Mégis rólad van szó?
2013. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha segíteni akarsz neki, akkor ne itt írogass, hanem menj el hozzá, kapd össze és kísérd el a dokihoz!!!
2013. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem rólam van szó! De mindig mellette vagyok tehát hiszem, hogy rajtam is múlik az ő jövője. Ahogy rajta is az enyém. Mindig mellette voltam vagyok leszek! De igyekszünk segíteni neki és minél hamarabb elkísérem vagy elviszem nővéremmel mert benne is bízik mint felnőtt emberben. Amúgy higgyétek el próbáltam elkísérni dokihoz de nem tágít... De most már elfogy a türelmem és ő is elakar menni tehát ez lesz...
2013. júl. 5. 09:40
 17/24 anonim ***** válasza:

Akkor ne ide írogass, hanem fogd meg a kezét és menjetek orvoshoz MOST!

be kell vennie max. 3 napon belül az eseményutánit, ha nem akar anyu lenni.

2013. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Menjetek, és azt tudatosítsátok benne, hogy a szexel, akkor dokihoz is merjen elmenni!
2013. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy csak megsúgom, hogy a 72 órás tabi úgy működik, hogy minél előbb veszi be, annál nagyobb eséllyel használ.

12 órán belül még 95% eséllyel, utolsó 24 órában meg már csak 50-60% eséllyel.

Szóval nagyon jó lenne, ha a baromkodás helyett elmennétek egy istenverte tablettáért.

Mondjuk a leányzó is megtehetné, ha már a szexhez nagylány volt. De ha olyan idióta, hogy nem mer, akkor akár elmehetnél te is. Ugyanis az orvos úgy sem tudja leellenőrizni, hogy kivel mi történt. Ha azt mondod, hogy szexeltél és kiszakadt a gumi, vagy nem védekeztél, akkor ki fogja írni neked is. Aztán odaadod neki, ennyi.

Nem kell ezt ennyire túlbonyolítani.

De azért tényleg lehetne annyi esze a lánynak, hogy elhúz tabiért, ha már ilyen hülye volt. Mégis mit hisz? Ha nem vesz róla tudomást, akkor majd nem lesz terhes?

Hány éves ez, 12?

2013. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem anno a bőmmel kiszakadt a gumi,és ő is elég fiatal volt (17). Pánikba esett meg minden. Én elég hidegvérű típus vagyok, ezért azonnal felhívtam a háziorvost, aki nagyon rendes volt. Pontos kort nem tudok írni, de gyakorlatilag bárkinek felírja a tablettát, hogy minél előbb kiválthasd, mert mint előttem is írták, a hatása az idővel múlásával csökkenhet. Nem sokat vártam, azonnal mentem oda és felírta. Egy a lényeg, hogy a testvéredbe megbízik, kicsit hathatna rá, hogy azonnal el kéne menni.
2013. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!