Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért történik ez velem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem? TEHERBE ESNI ÍGY?

Figyelt kérdés

A mensim utolsó napján szexeltünk a párommal utoljára.Gumival,szerintem nem szakadt és nemis fojt ki a sperma belőle,de mostmár nemtudom mit gondoljak. Nem vagyok már tinédzser,észrevettem volna,láttam már óvszert.

19 nap telt el az eset óta,és 11 napja kicsi barnázásom volt a bugyimon . Azóta a melleim rettentően fájnak,valamint haspuffadást és derékfájást tapasztalok.

Csináltam ma egy tesztet,negativ lett. Akkor miért vagyok ilyen szarul? a mensimnek 25.e körül kell megjönnie..

Állva lesz.pom magam ha terhes vagyok.. nagyopn ideges vagyok


2009. okt. 17. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, szerintem nem vagy terhes. De az lenne a biztos, ha elmennél nőgyógyászhoz mihamarabb.
2009. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Figelyj, esélytelen szerintem. Nem szakadt ki, nem került beléd sehogy sperma (ujjazást ilyesmi), akkor lehetetlen. Ha 25-én kellene megjönnie, akkor lehet kicsit előbb jön és érzed a tüneteket. Egyébként 19 nap telt el az eset óta, ha ma csináltál tesztet, akkor annak hihetsz. Nem vagy terhes, nyugodj meg.
2009. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem képzelt terhes vagy....ami röveiden annyi hogy parázol mint állat és elkezdenek jelentkezni a terhesség jelei...Szóval nyugi.Adj időt magadnak ne parázz.Ha negatív a teszt meg nem volt semmi para mitől félsz.NYUGI
2009. okt. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából tudom h ez abszurd,de már pánikhangulatom kezd lenni lassan..sosem éreztem még iyleneket mensi előtt,maximum a mellem fájt. Nyilván a hormonjaim rendetlenkednek,csak akkor is idegesitő.Ha nem jön meg időben,bejelentkezem a dokimhoz:(
2009. okt. 17. 00:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem te lennél az első nő, akinek feszülnek a mellei és fáj a dereka mielőtt menstruál.
2009. okt. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem pánikbeteg vagy. Szóval jelentkezz a dokinál.
2009. okt. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz ezzel, van olyan, hogy álterhesség. Ez egy súlyos pszichológiai alapú betegség. Egyik osztálytársamnál jelentkezett, 19 éves volt a lány és beképzelte, hogy biztos terhes, pedig védekezett. Olyannyira eluralkodott rajta, hogy 5 hónapig nem jött meg neki, elkezdett nőni a hasa, fájtak a mellei, előteje volt, reggelente hányt...tehát az összes tünetet produkálta és elment nőgyógyászhoz, de nem volt terhes...egyszerűen nem volt baba, habár a hasa egyértelműen olyan formájú és akkora volt, mint egy 5 hónapos terhesé, szép kerek...

Pszichiáterhez kellett járnia, aki kigyógyította a dologból, de borzalmas időszak volt. Szóval ne parázz ennyit, mert sokkal rosszabbat teszel a szervezeteddel.

Akik megfelelően védekeznek, nem esnek teherbe, azért találták ki a módszereket. Az óvszer meg a legbiztonságosabb. Én 2 évig használtam szinte napi rendszerességgel, soha nem volt semmi gond vele. Higgyél a tesztnek is, azért van, hogy megmutassa, terhes vagy-e. Ha negatív, akkor nem...esetleg csinálj még egyet, hogy megnyugodj, de ezzel a pánikolással rengeteget ártasz a szervezetednek és simán késhet akár hónapokat is tőle a menzeszed.

Arról nem is beszélve, hogy én 22 éves vagyok és hol 3 nappal előbb, hol 5 nappal később jön meg a menstruációm, lehet, hogy a tied sem órára pontos. Most elkezdtem fogamzásgátlót szedni, remélem, ez majd beállítja, de ha nem, akkor sincs semmi gond...mert megjön, mert megfelelően védekezem.

2009. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
végül mi lett?
2012. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam terhes természetesen,és azóta sem (kop kop- még nem szeretnék) :D Jó régi kérdés! De örülök,hogy érdeklődtél,köszi!
2012. nov. 14. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!