Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az aktus után kb 40 órával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktus után kb 40 órával (másfél nap) vettem be az esemény utánit. Használtunk gumit, de nem voltam biztos benne hogy nem leszek-e terhes. Szerintetek megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
Persze majd csinálok tesztet.
2013. júl. 8. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha használtatok gumit, akkor mi volt a probléma, ami miatt úgy gondoltad, szükség van esemény utánira? Azért ez nem cukorka, jobb elkerülni a bekapogatását. Egyébként ennyi alapján, amit írtál, szerintem terhesség tekintetében megnyugodhatsz.
2013. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz.
2013. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a 40 óra nem másfél nap
2013. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kb.
2013. júl. 8. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezentúl minden egyes sex után biztos ami biztos bekapsz majd egy esemény utánit? Miért volt erre szükség? És még ezek után is attól tartasz, hogy terhes lettél? Ó máj Gád!
2013. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És mi lesz, ha féléven belül el is szakad a gumi és tényleg okod lesz félni? Még egyet nem vehetsz be ilyen rövid időn belül, úgyhogy majd marad az imádkozás. Most komolyan, mi szükség volt erre?
2013. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!