Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy srác akivel együtt bulizun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lutyibia kérdése:

Egy srác akivel együtt bulizunk és mindig egymás mellett kötünk ki /semmi+18/ elhívtam filmezni, minden nap beszélünk facen, azt mondta focizni megy, és attól függ meddig tart, és eljön-e. Félek hogy csak akkor kellek neki ha piál?

Figyelt kérdés
Fontos! Tudnom kell

#kifogás?
2013. máj. 23. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

4 lehetőség áll fenn:


1: Egy igazi megrögzött focib*zi akinek a foci még az életénél is fontosabb


2: Olyan ronda vagy mint a bűn


3: Impotens


4: Meleg

2013. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem fociőrült, mert mikor bulizunk mindig nagyon szereti a társaságomat, nem impotens, és úgy gondolom nem vagyok ronda, nem is meleg, valami normális válaszra számítok. Csak néha el szokott menni focizni, csak furcsa volt, hogy pont az nap mikor én hívom. És azt mondta attól függ, hogy mikor végez...
2013. máj. 23. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát el kell hogy szomorítsalak de ha valaki a focit választja egy CSAJ helyett az valószínűleg az első kommentemben lévő okok egyike miatt tette ezt
2013. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kedves 1es...:) ő a legjobb barátnőm, úgy gondolom, hogy egy ilyen lányra nem szokás azt mondani hogy "bűn ronda" hogy a te szavaiddal éljek...;)


[link]

2013. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak havernak tekint téged, és nem akar tőled semmit. Talán arra gondolt, hogy ha elhívod (nem tudom, hogy hozzád-e, ez nem derült ki a kérdésedből, mert ha hozzád hívtad, akkor ez "jel" lehet arra, hogy akarsz tőle "valamit"), akkor abból nem csak filmnézés lesz, ő viszont nem tart téged vonzónak, vagy nem potenciális partnerként néz rád. Egyébként meg nem ártana, ha élőben is tudnátok beszélgetni.
2013. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Élőben is tudunk beszélgetni, és hozzám hívnám el de már aludtunk nálam egy buli után.


Köszönöm szépen legjobb barátnőm* <3 nyugi semmi baj nem mondta hogy az vagyok csak fennállhat ez is :)

2013. máj. 23. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem akar túlságosan rádmászni, elkényesztetni, mert ilyen esetekben a nők érdeklődése hipp-hopp eltűnik 18/F
2013. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es válaszoló


Akkor a bűn ronda opció kilőve :)


De továbbra is fennáll a maradék három lehetőség


Én azt tanácsolom a kérdezőnek hogy próbálkozzon FÉRFIVAL ne egy éretlen kis p*ccsel.A fejemet fogom komolyan,a CSAJ (aki ráadásul szép) elhívja filmezni és ő inkább a focizást választja.Ha ez nem meleg akkor valami pszichés baja lehet.Hihetetlen hogy milyen dolgok előfordulnak ebben a retardált világban

2013. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát kérdező ezt jól besz*tad mondhatom, pont sikerült egy ilyen idióta kis b*zit kifogni... Focizni bármikor mehet... Focit választani egy csaj helyett? Hát ez minden határon túlmegy már. Hát ezt kúltúráltan ki sem lehet fejezni kellő kifejezéssel úgy gondolom... De a 8 as válaszoló is tökéletesen leírta...
2013. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7. nek igaza van, nem akar rád mászni..mellesleg ha úgy alakul, hogy nem lesz semmi jöhetsz hozzám kinézeted alapján :DD
2013. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!