Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki használ Mirénát, híztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki használ Mirénát, híztatok tőle?

Figyelt kérdés
Állítólag alacsony a hormontartalma, blabla. Viszont, amióta betették híztam 8 kg-t. Már csak salátán élek 2 hónapja, és minden nap tornászom, mégsem megy le egy deka sem. A párom mondja, hogy biztos attól van, de vérvételre csak nőgyógyász adhat beutalót, hát nem nagy kedvem van most elmenni hozzá, hogy 7000 Ft-ért adjon már egy beutalót. Pláne, hogy 2 hónapja voltam nála. Akkor állította, hogy ettől nem lehet. De nem értem már mi a fene van velem, sosem voltam kövér, most meg igencsak meghíztam. Régebben soha nem szedtem tablettát.
2013. júl. 12. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos a tabi a felelős érte. :( ez egy mellékhatása és te sajnos pont ezt élvezed..
2013. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En a Mirena utan inkabb fogytam, nekem azt mondta a doki, hogy csak helyileg hat a hormontartalma, nem befolyasolja a hizast-fogyast. De a gyakorlatban barmi lehet..

Regi a kerdes,de kivancsi vagyok, azota mi tortent veled?

2013. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!