Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire bizzak a fogamzasgatl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bizzak a fogamzasgatloban? 14L

Figyelt kérdés
es mennyivel a sex elott kell elkezdeni szedni? szuz vagyok

2013. júl. 13. 12:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szarkasztikus akart lenni...(:
2013. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
14 évesen nem ajánlott a fogamzásgátló. épelméjű orvos nem is fogja neked felírni. pár évig még használjatok gumit. mondjuk 14 évesen a szex sem túl ajánlatos.
2013. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
21%
Egészségügyi diplomám van lányok, a trombózis, szőrösödés valóban mellékhatás. Jobb ha tudjátok. ;)
2013. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
15%

"A kombinált tabletta hátrányai


hányinger

hányás

fejfájás

emlőérzékenység és duzzanat

csökkent nemi vágy

szédülés

rendszertelen vérzés (főként a használat első két hónapjában)

Növelheti a magas vérnyomás, stroke, szívinfarktus, vérrögképződés, májtumor és ritka esetben epekő kockázatát

Nem ajánlott olyan nők számára, akik korábban vérrögképződési zavarban, magas vérnyomásban, migrénben, szív-vagy májbetegségben szenvedtek"


[link]


Még egy kis rák is beléphet. ;)

2013. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

És? Ki állította, hogy ez nincs így??

Hidd el, eléggé tisztában vagyok a mellékhatásaival, mivel nőgyógyászati asszisztens vagyok!

Csupán arra tértem ki a válaszomban, hogy említed neki a szőrösödést. Szerinted mennyire fogja érdekeli ezt a 14 éves lányt, hogy kicsit szőrösebb lesz? Semennyire! Ezzel nem lehet elrettenteni!

2013. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
14 évesen még babáznod kellene,nem szexelned!
2013. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
58%
Szóval baromira félreértetted a válaszomat, legyél szíves és ne nézz valami kis tájékozatlan csitrinek!
2013. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egészségügyi diplomával rendelkező ember vagy és kiosztassz itt mindenkit, attól nem biztos, hogy a lány rád fog hallgatni. Egyébként pedig azért mellékelik a betegtájékoztatót a gyógyszer mellé, hogy mindenki tisztában legyen a mellékhatásokkal, amelyeket a gyógyszer előidézhet. És attól, hogy valakinek trombózist okoz, attól nem biztos, hogy mindenkinek azt okoz. Mindenkinek másképp reagál a szervezete a különböző gyógyszerekre, de elég gáz, hogy ezt én magyarázom el neked. Keresztanyám 6 évig szedett fogamzásgátlót mindenféle mellékhatások nélkül és most a 3. gyermekét várja. Persze olyan ismerősöm is van, aki tüdőembóliát kapott. Mindennek megvan a rizikója, ez mindenkinek a saját dolga eldönteni, illetve kockáztatni, hogy bevállalja-e.
2013. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
41%

14 évesen én Batmobilokat tologattam, DOOM-oztam,meg a kva matekot gyakoroltam központira..nem akarok egy ilyen világban élni :'(

18/L

2013. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel kire hallgat, de jobb tudnia különben nem dönthet felelősen. Ezért hasznos a válaszom.
2013. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!