Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 napja feküdtünk le a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja feküdtünk le a barátommal de nem védekeztünk. De nem élvezett. Még egyáltalán nem jött meg nekem. Lehetek terhes? És mennyi idő múlva jönnének elő a jelek? És nem 12-13 éves vagyok csak későnérő de azt mondták hogy ettől még szexelhetek.

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
még is hány éves vagy? voltál már nőgyógyásznál, hogy miért nem jött meg? emigy, ha nem vérzel, nincs peteérés, elméletben nem lehetsz terhes....
2013. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hanem 14, értem én
2013. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor 14-15 vagy?
2013. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok 17 leszek októberben de azt mondták hogy ez normális hogy még nem jött meg csak későn érő vagyok..Van olyan ismerősöm akinek 19 éves korában jött meg..
2013. júl. 14. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
oké, de attól még ideje elmenned az orvoshoz, hogy még miért nem jött meg, mert az 16-17 éves korodban legkésőbb meg kell, hogy jöjjön....attól még, hogy egy ismerősödnek 19 éves korában jött meg nem biztos, hogy ez nálad normális!!! De te tudod...
2013. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes attól még hogy nem menstruálsz.

Hogy miért?


Mert az ELSŐ peteérés (értelemszerűen) megelőzi az ELSŐ menstruációt. És mivel fogalmad se lehet, hogy mikorra várhatod...


érdemes lenne minden alkalommal védekeznetek, ha nem akarsz "meglepetés" babát!

A megszakítás (=az ha nem benned megy el vagy egyáltalán nem megy el) NEM védekezés!

Az előváladék ugyanis tartalmazhat spermiumokat + még az óriási gyakorlattal rendelkező férfiakkal is bármikor előfordulhat, hogy adott esetben nem tudja időben kirántani.


Terhesség jelei?

Változó. Ha láttál már valaha egy részt a "Nem tudtam, hogy terhes vagyok" c. műsorból, akkor tudhatod, hogy létezik, hogy valaki egyáltalán észre se veszi a terhességet, csak már akkor, mikor szülni viszik.

Tesztelni minimum 2 héttel az aktus után lehet!

2013. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igazuk van az elottem szoloknak. Menj el kerlek orvoshoz, s ha szexualis eletet elsz, ismerd meg a szervezeted mukodeset. Akkor tudsz vigyazni magadra. :-)
2013. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!